Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Nový zámek Kostelec nad Orlicí

Prožijte celý svatební den v nádherném a romantickém prostředí Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Nový zámek Kostelec nad Orlicí

Prožijte celý svatební den v nádherném a romantickém prostředí Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.

Nový zámek najdete v Královéhradeckém kraji, na okraji města Kostelec nad Orlicí. A pokud hledáte příjemné místo pro váš svatební obřad, vězte, že jste na tom správném. Tato výjimečná empírová stavba ukrytá v zeleni anglického parku vám nabídne reprezentativní zázemí pro celý svatební den.

Navštívit web www.zamekkostelecno.cz

Svatební obřad v Zrcadlovém sále

Ať už si pro konání obřadu vyberete Zrcadlový sál nebo stín takřka dvousetletého platanu, vždy vám zajistí kvalitní služby a veškerý servis tak, aby se pro vás tento den stal jedním z nejkrásnějších a nezapomenutelných.

V Zrcadlovém sále je pro vás a vaše hosty připraveno 40 míst k sezení (menší počet lze upravit dle aktuálního požadavku). Celková kapacita Zrcadlového sálu je zhruba 100 hostů (sedících i stojících).

Svatební obřad můžete mít také na oblíbeném místě, pod korunou platanu uprostřed nádherného parku. Kapacita venkovního sezení je 40 míst a celkový počet hostů je v exteriéru neomezený.

Svatební den na jednom místě

V areálu zámku můžete strávit celý svůj svatební den, protože hostinu či raut vám připraví v Toniově zámecké kavárně a restauraci, kterou naleznete hned naproti zámku. Kavárna vám také nabídne občerstvení pro vaše hosty, aby mohli příjemně strávit čas během vašeho fotografování.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaKomenského 266, 517 41, Kostelec nad Orlicí

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz