Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Klenotnictví Eppi

Jsme online klenotnictví Eppi se zákaznickým servisem, po kterém se klientům často stýská.

Slovo „nejde“ nepoužíváme.

Navštívit stránky www.eppi.cz

Jsme online klenotnictví Eppi.cz se zákaznickým servisem, po kterém se klientům často stýská. Jsme specialisté na luxusní šperky a šperky na míru. Za kvalitu ručíme, a proto si ve vlastní dílně hýčkáme své zlatníky a spolupracujeme s těmi nejzkušenějšími dodavateli.

Navštivte Eppi.cz, vyberte rovnou nebo se poraďte s kolegyněmi na chatu. Pár kliknutími si také domluvíte schůzku v showroomu v srdci Prahy na Vodičkově ulici.

Snubní prsteny

Snubní prsteny vybíráme s vámi a respektujeme u toho vaše přání. Vždy nacházíme tu pravou dvojici snubních prstenů, která je symbolem vašeho společného života.

Pokud si přejete, přidáme gravírování zdarma a doživotní záruku potvrzujeme certfikátem, který dodáme společně s prstýnky. V kategoriích podle stylů, ceny, materiálu nebo drahokamů se rychle zorientujete.

Snubní prsteny minimalistické, vintage, z kombinovaného zlata či atypické jsou jen zlomek toho, z čeho v Eppi vybíráte. Řekněte „ano“ snubním prstenům z Eppi!

Zásnubní prsteny

Pořízení zásnubního prstenu je velká věc. Poradíme mužům i s tímto a v portfoliu Eppi klenotnictví nabídneme cenově dostupné zásnubní prsteny, ale i luxusní modely. V naší zlatnické dílně se velmi často rodí i skvostné zásnubní prsteny na míru.

Fotogalerie snubních prstenů

Fotogalerie zásnubních prstenů

Kontaktní údaje

AdresaVodičkova 791/41, 110 00, Praha
Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02, Bratislava
FacebookEppi

Kde nás najdete v Praze

Kde nás najdete v Bratislavě

© Copyright 2008 - 2022 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz