Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Originální svatební oznámení – iOznámení

Originální a vtipná svatební oznámení na míru, které zaujmou. 200 motivů na výběr, realizace do 5 dnů.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební oznámení/Originální svatební oznámení – iOznámení

Tvorba originálních a vtipných svatebních oznámení bez hranic a na míru. 200 motivů na výběr, realizace do 5 dnů, další svatební tiskoviny.

Originalita a humor jsou naší doménou

Vytváříme originální svatební oznámení na míru, které zaujmou. Ukažte svatebčanům, že je čeká výjimečná svatba.  Myslíme na páry, kteří už mají potomka nebo na páry, kteří si přeji svatební oznámení po svatbě.

Navštívit web www www.ioznameni.cz

Jak u nás probíhá zakázka?

Vyberete si oznámení z naší nabídky, vyplníte objednávku a napište nám do ní všechny vaše požadavky. My začínáme pracovat na návrhu, který vám obratem zašleme ke korektuře. Až budete dokonale spokojeni, tak zadáme oznámení do tisku a zašleme vám je až domů.

Děláme i ostatní tiskoviny?

Ano, od pozvánek ke stolu a rautu, přes jmenovky na stůl až po svatební noviny, či cokoliv si budete přát. Nově také vytváříme svatební stromy.

Elektronicky nebo tisk na zajímavé papíry

Dnes má e-mail snad každý, takže se stává častým jevem, že si budoucí novomanželé objednají pouze elektronickou verzi, kterou si pak vytisknou pro babičku doma. Když oznámení tiskneme, tak na kvalitní pevný křídový papír. Umíme také tisknout na kreativní papíry.

Kontaktní údaje

AdresaTopolová 2290, 393 01, Pelhřimov

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz