Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Peckův Mlýn - Svatba a ubytování v soukromí

Svatební obřad v rozlehlé zahradě u mlýnského kola s výhledem na hladinu rybníka nebo přímo v srdci romantické usedlosti.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Peckův Mlýn – Svatba a ubytování v soukromí

Svatební obřad v rozlehlé zahradě u mlýnského kola s výhledem na hladinu rybníka nebo přímo v srdci romantické usedlosti.

Svatba v přírodě v Peckově mlýně

Svatba v Peckově mlýně, to je svatba v kouzelné přírodě u Konstantinových Lázní, kde budete obklopeni překrásnými lesy a svými nejbližšími.

Navštívit web www.peckuvmlyn-ubytovani.cz

Svatba v přírodě pod blankytně modrým nebem

Taková svatba je snem každého zamilovaného páru. Svatba v Peckově mlýně vám tento sen splní. Váš svatební obřad se uskuteční v rozlehlé zahradě s výhledem na hladinu rybníka u mlýnského kola nebo přímo v srdci romantické usedlosti. Jen pro vás budou ten den zpívat ptáčci a atmosféru doplní šumící potůček. Takový obřad bude patřit k těm nejlepším a nezapomenutelným zážitkům.

A jak vypadá svatební hostina?

Při nepřízni počasí můžete ke svatební hostině usednout v mysliveckém salonku anebo v zastřešeném posezení s grilem. Když bude sluníčko na vaší straně, je pro vás připraven romantický dvůr v srdci mlýna až pro 70 osob. Před slunečními paprsky vás ochrání postavený stan.

I děti si přijdou na své

Aby si i ti nejmenší svatební hosté přišli na své, na zahradě je pro ně připravené dětské hřiště s trampolínou, pískovištěm a skluzavkami. Vy si můžete nerušeně užít oslavu vašeho jedinečného dne a vychutnávat si romantické prostředí starého mlýna.

Vše pod jednou střechou

V Peckově mlýně se budete cítit jako doma a nerušená oslava vašeho svatebního dne může probíhat až do ranních hodin. Po krásné a vyčerpávající svatební oslavě je pro vás a vaše hosty připraveno ubytování.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaBlažim 24, 330 38, Úněšov

Restaurace

Typ kuchyně Formou cateringu
Kapacita Celkem 100 míst k sezení
Zahrádka Velká okrasná zahrada
Vlastní parkoviště Ano
Taneční parket Ano
Pivo Na přání
Salonek 30 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Penzion
Kapacita ubytování 28 lůžek
Vzdálenost ubytování V areálu

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz