Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

PETR PELUCHA PHOTOGRAPHY

Svatební fotograf Petr Pelucha má pro vás a vaše blízké připraven profesionální přístup a servis.

Úvod/Služby/Svatební foto a video/PETR PELUCHA PHOTOGRAPHY

Petr Pelucha je jedním z nejžádanějších českých svatebních fotografů. Pro svůj osobitý umělecký styl je vyhledáván klienty od Hong Kongu po New York. Jeho svatební fotografie získaly řadu mezinárodních uznání a jsou pravidelně publikovány v českých i zahraničních svatebních magazínech. V roce 2014 otevřel v Praze vlastní fotografické studio.

Navštívit web www.pelucha.com

Svatební fotografie s osobitým kouzlem

Fotograf Petr Pelucha si vždy zakládá na tom, aby fotografie, které pořídí na vaší svatbě byli originální, plné romantiky a dojmů. Vždy je pro něj důležité vytvořit alespoň jednu fotografii, která by byla ozdobou vašeho domova po celý život.

Svatby, zásnuby, portrét

Svatební fotograf Petr Pelucha má pro vás a vaše blízké připraven profesionální přístup a servis. Cílem jeho i jeho svatebních fotografií je zachytit nejkrásnější den vašeho života na nádherných fotkách, které si budete i za pár let se svými vnoučaty rádi prohlížet a vzpomínat na váš svatební den.

Fotograf Petr Pelucha nefotí pouze svatby, rád se postará o zvěčnení vašich zásnub a také vám nafotí portrét. Pokud se svěříte do jeho profesionálních rukou, nejen vaše svatební fotografie budou dokonalé.

Kontaktní údaje

AdresaVáclavkova 1, 160 00, Praha 6

Kde nás najdete

PETR PELUCHA PHOTOGRAPHY
Václavkova 1
160 00 Praha 6

© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.