Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Na svatbu stylově v kočáře od Pony Travel

S luxusními kočáry vám bude k dispozici samozřejmě i kočí a láhev sektu. Splňte si dětský sen a staňte se ve svůj den D princeznou.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební doprava/Na svatbu stylově v kočáře od Pony Travel

Na svatbu v Praze jeďte jako princezna v kočáře taženým koňmi. Společnost PonyTravel je největší fiakrová společnost v Praze, která je schopna pro vás zařídit až 10 povozů tažených koňmi naráz.

Navštívit web www.ponytravelsro.cz

Jízda na svatbu jako v pohádce

V jejich nabídce naleznete bílý kočár s červeným čalouněním, bílý kočár se starorůžovým čalouněním a vínový kočár se zlatým čalouněním. Kočáry jsou zdobeny dle přání zákazníka tak, aby ladily se stylem a barevností vaší svatby. Kde do kočáru nasednout? To záleží jen na vás. Kočár vám bude přistaven tam, kam si budete přát. Kočár můžete využít jak pro jízdu na svatební obřad a následně na svatební hostinu, nebo jen na jednu cestu. S luxusními kočáry vám bude k dispozici samozřejmě i kočí a láhev sektu. Splňte si dětský sen a staňte se ve svůj den D princeznou.

Kontaktní údaje

AdresaLnářská 780, 104 00, Praha 10

Kde nás najdete

Pony Travel s.r.o.
Lnářská 780
Praha 10

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz