Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Restaurace Pod Zámkem Průhonice

Svatební obřad pod širým nebem, výtečná svatební hostina a nerušená svatební párty v baru Pod Zámkem.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Restaurace Pod Zámkem Průhonice

Svatební obřad pod širým nebem, výtečná svatební hostina a nerušená svatební párty v Baru Pod Zámkem – to vše pro vás zorganizujeme u nás – v Restauraci Pod zámkem.

Vítejte v Restauraci & Baru Pod Zámkem v Průhonicích!

Velmi vyhledávná obec Průhonice se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy a svou poklidnou atmosférou připomíná spíše odlehlé maloměsto. Především panující atmosférou si Průhonice získaly mnoho snoubenců a jsou právem nazývány „Svatebním městem“. Obec Průhonice se nachází na Praze západ ve Středočeském kraji, cca 5 km jihovýchodně od hranic Prahy.

Útulně zařízená restaurace

Vzdušný interiér Restaurace Pod Zámkem se skvěle snoubí s krásou zámeckého parku. Samotný obřad pro 120 svatebčanů může proběhnout uvnitř i na prostorné terase s výhledem na pohádkový Průhonický zámek.

Restaurace Pod Zámkem je odhlučněna od bytové zástavby, proto budete mít pro svůj kouzelný den naprosté soukromí a klid. Velkou výhodou je vlastní parkoviště až pro 30 vozů a mnozí ocení dětské venkovní hřiště s prolézačkou a skluzavkou.

Navštívit web www.podzamkempruhonice.cz

Svatební hostina a k tomu vynikající dort

Výborná a poctivá kuchyně Restaurace Pod Zámkem si vás doslova učaruje. Renomovaný šéfkuchař Jan Pýcha vám pomůže sestavit kompletní svatební menu v té nejvyšší kvalitě. Můžete si být jisti, že si vybere opravdu každý, ať už milovník typické české kuchyně, tak gurmán se zálibou ve středomořské či světové zahraniční gastronomii. Svatební hostinu formou servírovaného menu anebo svatební raut budete mít sestaven přesně podle vašich chutí a přání.

Svatební obřad i hostinu vám pomohou připravit svatební specialisté i Jan Pýcha s jediným cílem – aby váš svatební den proběhl přesně podle vašich očekávání.

Předsvatební a svatební párty

Nejprve rozlučka se svobodou a později rovnou svatba. Oblíbená hudba, fotbálek a kulečník budou skvělou zábavou pro vaše hosty. Nerušená párty může probíhat až do ranních hodin v baru přímo v suterénu pod restaurací.

Svatební noc a ubytování pro hosty

Vaší svatební noc můžete strávit v nedalekém penzionu (100 metrů od restaurace), případně v sousedních hotelech. Stejně tak můžete ubytovat všechny vaše svatební hosty.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaHlavní 87, 252 43, Průhonice

Restaurace

Typ kuchyně Česká, středomořská, světová zahraniční
Kapacita Celkem 150 míst k sezení
Zahrádka 70 míst
Vlastní parkoviště 30 aut
Taneční parket Ano
Pivo Plzeň, Kozel
Salonek č.1 20 míst
Salonek č.2 50 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz