Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Restaurant Petřínské terasy

Panoramatická restaurace s výhledem na Pražský hrad a historickou Prahu.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Restaurant Petřínské terasy

Panoramatická restaurace s výhledem na Pražský hrad a historickou Prahu.

Panoramatická restaurace na Petříně

Rozhodli jste se udělat jeden z nejdůležitějších kroků ve vašem životě – uzavřít manželství a hledáte romantické místo pro uspořádání vaší svatby? K dispozici jsou vám veškeré prostory restaurantu Petřínské terasy s nezapomenutelným a překrásným výhledem na matičku PRAHU – není romantičtějšího místa v okolí…

Navštívit web www.petrinsketerasy.cz

Romantický svatební obřad s výhledem na Prahu

Váš svatební obřad můžete mít přímo na terase letní zahrady, kdy ojedinělou událost krásného okamžiku podtrhne nádherné panorama Pražského hradu. Romantika tohoto místa vás ihned nadchne a okouzlí. Je to místo jako stvořené pro váš nejkrásnější den v životě.

Svatební hostina ve „staré kolibě“

Útulná restaurace, jejíž dřevěný interiér je ve stylu staré koliby, navozuje spolu s otevřeným ohništěm velice příjemné domácí prostředí s kapacitou 60 míst.

V letní sezoně je otevřena zahrádka, s venkovním barem a grilem o 120 místech s nádherným výhledem na město. Posezení nad Prahou má neopakovatelnou atmosféru v kterékoliv denní či noční době.

Svatební hostina ve velkém sále či menším salonku

Pro vaši svatební hostinu lze využít i nádherné barokní prostory kněžského refektáře, které umocní slavnostnost dané chvíle.

Kněžský refektář má jeden velký sál, kde je možné tabulové sezení pro 60 osob, stolové pro 70 osob, jeden menší sál, který slouží jako bar, a dva menší salonky. V malém salonku lze využít tabuli pro 12 osob, druhý salonek slouží jako kuřárna.

Nabídka služeb je opravdu různorodá a svědčí o tom i spokojenost klientů, kteří se sem rádi vracejí a tak důležité rozhodnutí si i po několika letech v prostorách restaurantu Petřínské terasy připomínají.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaPetřínské sady 393, 118 00, Praha 1 - Malá Strana

Restaurace

Typ kuchyně Česká, mezinárodní
Kapacita Celkem 60 míst k sezení
Zahrádka 150 míst
Vlastní parkoviště 4 auta
Salonek 70 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Kde nás najdete

Restaurant Petřínské terasy
Petřínské sady 393
Praha 1 - Malá Strana

© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz