Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní středních a jižních Čech.

Uskutečněte vaší svatbu ve Strnadovském mlýně s neobvyklým Genius Loci (duchem místa).

Svatba v malebné dolině nedaleko Sedlčan

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu. Není jen penzionem a restaurací, kde se můžete ubytovat a dobře najíst, ale především kouzelným místem, které vás uchvátí.

Navštívit web www.strnadovskymlyn.cz

Svatba na statku / svatba ve mlýně

Svatba na statku pod širým nebem v letních měsících se zapojením koní a oveček bude jistě nezapomenutelná, ovšem vždy není vhodné počasí. V zimním období můžete využít prostor sálu na Staré mlýnici s mezonetovým ochozem a krbem, kde je možnost kapacity až 99 svatebních hostů.

Poskytují i další svatební služby – profesionální aranžérské služby a drobné dekorace, hudební produkci (DJ, živá hudba).

Svatební hostina i sladkosti

Ať už se jedná o svatbu s klasickým servírovaným menu nebo o svatební hostina s rautovým menu – občerstvení, postupně oběd i večeři včetně grilování vám ochotně a profesionálně připraví za doprovodného programu jako je večerní zábava čí grilování a další. Kuchaři rádi vytvoří menu vysloveně dle vašeho přání. K sladkému pohoštění vám připraví tradiční moravské frgále, minikoláčky a svatební dorty.

Prohlédnout svatební pdf Strnadovského mlýna

Svatební noc a ubytování pro hosty

Za ubytováním nemusíte nijak daleko, penzion zajistí ubytování až pro 49 hostů. Pro novomanžele je zajištěn stylově vybavený Mlynářský pokoj s výhledem do dvora, ve kterém žili samotní mlynáři. Pokud potřebujete ubytovat více hostů, penzion Strnadovský mlýn vám zajistí dalších ubytování v okolí včetně rozvozu.

Zábava může pokračovat i sportovním vyžití pro hosty (beach, volejbal, lukostřelba a další dle dohody).

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaVršovice 1, 264 01, Sedlčany

Restaurace

Typ kuchyně Hovězí pokrmy, vepřové pokrmy, pokrmy z drůbežího, pokrmy z ryb, dětská jídla, saláty a vegetariánská jídla.
Kapacita Sál na Staré mlýnici až pro 99 osob
Zahrádka 30 míst
Vlastní parkoviště Ano
Taneční parket Ano
Pivo Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, Vévoda, Lobkowicz, Staropramen, Frisco
Salonek č.1 35 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Penzion hotelového typu
Kapacita ubytování 79 lůžek
Vzdálenost ubytování V areálu , navíc možnost rozvozů do okolních ubytování

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz