Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v ráji ® – CK DELUXEA

Stvrďte svoji lásku ve stínu palem na pohádkové pláži s bílým pískem při šumu teplého oceánu.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Svatba v ráji ® – CK DELUXEA

Stvrďte svoji lásku ve stínu palem na pohádkové pláži s bílým pískem při šumu teplého oceánu. Začněte svoji společnou cestu životem na místech v exotice, které lze oprávněně označit za ráj.

Cestovní kancelář Deluxea – specialista na Svatby v ráji®

Navštívit web www.deluxea.cz

Na zájezdy spojené se svatbami se dlouhodobě specializují a ty nejkrásnější místa dokonale znají. Jsou první českou cestovní kanceláří, která uspořádala svatbu na Mauriciu a Seychelách. „Na Mauríciu máme českou delegátku, nemusíte se bát jazykové bariéry. V září pořádáme každoročně týden svateb s českou fotografkou“.

Svatební cesta

Nejlepší referencí jsou úspěšně zrealizované stovky svatebních cest do zahraničí. A také více než 100 svateb ročně!

Svatba v zahraničí

Svatby v ráji ® jsou vytvořené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Termín, délka pobytu nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle vašich požadavků.

K dispozici jsou vám kanceláře v Praze, Brně a Bratislavě. Platnou koncesi vlastní již od roku 1995 a jsou pojištěni proti úpadku u Evropské cestovní pojišťovny. V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě vy, snoubenci.

Svatba redaktorky IDNES na Mauríciu

Cestovní kancelář Deluxea si pro svou svatbu na ostrově Maurícius v březnu 2019 zvolila i novinářka Sylvie Špačková.  Podrobnou reportáž o tom, jak Svaba v ráji probíhá očima nevěsty – novinářky, si můžete přečíst v článku na idnes.cz. Autorem svatebních fotografií je prestižní mauricijský fotograf Daniel Viliers, se kterým Deluxea spolupracuje již řadu let a který může fotit i Vaši svatbu.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaNa Příkopě 392/9, 11000, Praha
Vídeňská 55, 63900, Brno

Působíme po celé ČR

Kde nás najdete

Svatba v ráji - Deluxea
Na Příkopě 392/9
Praha

Svatba v ráji - Deluxea
Vídeňská 55
Brno

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz