Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební den v pivovaru Plzeňský Prazdroj

Načepujeme vám tu nejlahodnější svatbu pod sluncem!

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Svatební den v pivovaru Plzeňský Prazdroj

Načepujeme vám tu nejlahodnější svatbu pod sluncem!

Uspořádejte svůj svatební den v pivovaru Plzeňský Prazdroj! V unikátních prostorech pivovaru na vás čekají unikátní historické prostory, individuální přístup, výtečný catering a skvělý servis.

Vybírat můžete i ze široké nabídky doprovodných služeb a zážitků pro vás i vaše hosty. Postarají se zde o to, abyste se vy i vaši hosté cítili výjimečně. Vaše svatba v plzeňském pivovaru tak bude zážitkem na celý život.

Navštívit web www.prazdrojvisit.cz

Svatební obřad s pivovarským nádechem pro vaše ANO

Pro svatební obřad využijte jedinečných reprezentačních sálů pivovaru, jejichž historie sahá až do roku 1908, kdy se právováreční měšťané rozhodli přestavět jednu z budov pivovaru na reprezentační místnosti pro zasedání valných hromad a přijímání návštěv. Svatbu můžete uspořádat také v Pivovarském muzeu v Plzni, přímo v centru Plzně, a nechat se pohltit atmosférou středověku v původním právovárečném domě z 15. století.

Pokud vás láká svatební obřad pod širým nebem, pak je plzeňský pivovar to pravé. Nabízí několik krásných míst pro váš svatební slib. Využijte altánek, který se nachází v soukromí nad nádvořím pivovaru, či romantickou slavobránu na paloučku u zahradního pavilonu Formanka nebo přímo na malebném pivovarském nádvoří.

Svatební hostina v pivovaru

Uspořádejte svatební hostinu v netradičním prostředí s unikátní atmosférou. Plzeňský Prazdroj vám nabízí služby Konferenčního a společenského centra SECESE nejen pro obřad, ale i pro svatební hostinu. SECESE disponuje variabilními prostory od salonků vhodných pro menší svatební hostiny přes zahradní pavilon Formanka se zahrádkou vhodnou pro letní grilování až po velký společenský sál Pilsner Urquell, který i s kapelou hostí až 150 osob.

Bohaté doprovodné služby

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistí další doprovodné služby. Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách historických secesních sálů.

Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, uspořádejte jim Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se slavné plzeňské pivo vaří.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaU Prazdroje 64/7, 304 97, Plzeň

Restaurace

Typ kuchyně Nabízíme širokou nabídku cateringových služeb.
Kapacita 150 osob
Zahrádka Ano – až 50 osob
Vlastní parkoviště Ano
Taneční parket Ano
Pivo Pilsner Urquell, nefiltrovaný Pilsner Urquell, Gambrinus 10, Gambrinus 12, Excelent
Reprezentační prostory až 150 osob
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Kde nás najdete

Rezidence Liběchov
U Prazdroje 64/7
Plzeň

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz