Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební fotograf Radek Vandra

Svatební fotograf Radek Vandra vám vytvoří nezapomenutelnou vzpomínku na váš výjimečný den, která vám zůstane již navždy.

Úvod/Služby/Svatební foto a video/Svatební fotograf Radek Vandra

Krásné fotografie plné emocí v podobě velkoformátových obrazů nebo kvalitní fotoknihy představují památku na den, který často prožijete pouze jednou.

Radek Vandra má s fotografováním mnohaleté zkušenosti a stále se vzdělává tak, aby mohl svým klientům nabídnout služby v nejvyšší možné kvalitě. Nikdy se nespokojí pouze s průměrem.

Navštívit web www.radekvandra.cz

Individuální přístup a kreativita

Mezi hlavní zásady svatebního fotografa Radka Vandry patří individuální přístup a přátelský vztah ke klientům. Zakládá si na svém osobitém stylu, ke kterému patří hledání kreativních, neokoukaných úhlů pohledu. Fotograf Radek Vandra miluje detaily, protože právě malé věci tvoří ve výsledku rozdíl mezi průměrem a „něčím navíc“, kdy si po převzetí řeknete „WOW“. Každou zakázku proto zpracovává s náležitou péčí a řídí se heslem „udělej to tak, jak bys chtěl dostat fotky ze své vlastní svatby“.

Předsvatební focení a portrétní fotografie

Fotograf Radek Vandra nabízí svým klientům spoustu benefitů a výhod, mezi které patří například portrétní fotografování. Chcete se se svým svatebním fotografem seznámit ještě před samotným dnem D? Ideální volbou je předsvatební focení, při kterém navíc vzniknou snímky, které můžete použít třeba na svatební oznámení.
Fotografování portrétů v ateliéru nebo v přírodě, rodinné či párové fotografie a mnoho dalšího. Radek Vandra miluje fotografování a práci s lidmi. Focení se vždy odehrává v přátelské a uvolněné atmosféře.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

Působnost

Plzeňský a Středočeský kraj, po dohodě téměř kdekoli

© Copyright 2008 - 2017 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.