Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební fotografka Pavlína Jáchimová

Svatební fotografie s originálním stylem, láskou a kouzelným nádechem.

Úvod/Služby/Svatební foto a video/Svatební fotografka Pavlína Jáchimová

Fotografie s příběhem o skutečné lásce

„Věřím, že svatba by měla být příležitostí k vyjádření originality nevěsty a ženicha a jejich osobního stylu. Proto miluji fotografování při denním světle s přirozenými gesty. Do svých fotografií se snažím vnést lehkost, světlo a lásku.“ – říká fotografka Pavlína Jáchimová.

Pro každého člověka je samozřejmě důležité něco jiného, ale svatební den je výjimečná životní událost. A co z něho nakonec zbude? Kromě vzpomínek a lásky samotné? Jen prstýnky a fotografie (příp. také video), proto je důležité nepodcenit výběr svatebního fotografa.

Navštívit web www.pavlinajachimova.cz

60 svatebních příběhů ve fotografiích

Pavlína v roli profesionální fotografky byla součástí téměř 60ti svatebních příběhů. Díky nim dokáže snoubence i svatební hosty uvolnit natolik, aby zapomněli na focení a dokázali si “zablbnout” a vychutnat společné chvilky a blízkost druhého. Pak vznikají krásné fotky – přirozené, neškrobené, se spoustou smíchu a lásky.

Více fotografií na FB Pavlíny Jáchimové

Předsvatební focení má svoje kouzlo

Pavlína též nabízí snoubencům zásnubní/předsvatební focení, což je skvělé z mnoha důvodů. Například výsledné fotky mohou snoubenci využít pro své svatební oznámení, pro případné webové stránky s informacemi o svatbě nebo prostě jen tak pro radost. Navíc se díky tomu snoubenci s Pavlínou lépe poznají už před svatbou, takže focení během svatebního dne je uvolněnější.

Svatby nejsou Pavlininou jedinou láskou. Ráda fotí také těhotenské fotky, rodiny a (nejen svatební) boudoir.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaKropáčková 563/14, 149 00, Praha 11 - Háje

Kde nás najdete

Svatební fotografka Pavlína Jáchimová
Kropáčková 563/14
149 00 Praha 11 - Háje

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.