Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební hotel Malý pivovar

Romantická a jedinečná svatba v místě, kde se prolíná baroko a secese se současností

Úvod/Služby/Svatební obřad/Svatební hotel Malý pivovar

Prožijte svatební obřad a svatební hostinu v historických komnatách svatebního hotelu Malý pivovar. Romantická a jedinečná svatba v místě, kde se prolíná baroko a secese se současností.

Svatební hotel Malý pivovar je jako stvořený pro uspořádání klasického i netradičního svatebního obřadu a svatební hostiny na jednom místě.

Navštívit web www.hotelmalypivovar.cz

Svatební obřad v Královské obřadní místnosti

Terasa se zámeckým mostem nabízí romantické prostředí pro uspořádání open-air (venkovního) svatebního obřadu dle vašich představ. Její výhodou je i to, že navazuje na Královskou obřadní místnost, což umožňuje různé varianty obřadu a v případě nepříznivého počasí rychlou změnu místa obřadu.

Přejít na FB profil Svatebního hotelu Malý pivovar

Hotelová restaurace pro svatební hostinu

Hotelová restaurace s historickými interiéry je jako stvořená pro svatební hostinu. Nachází se ve stejné budově jako obřadní místnosti a hotelové pokoje.

Zázemí restaurace umožňuje pohodlně obsloužit 100 hostů a nechybí ani místo pro taneční parket a hudební doprovod. Součástí hotelové restaurace je i samostatný salónek pro 24 (30) hostů. Svou atmosférou se restaurace hodí ke všem společenským událostem.

Hotel Malý Pivovar - sklepení
Hotel Malý Pivovar - sklep

Restaurace Skála

Historické prostory PIVOVARSKÉ RESTAURACE SKÁLA spadají podle některých dochovaných informací do poloviny 12. století, kdy si tuto lokalitu vybral řád cisterciáků ke stavbě svého monstrózního kláštera, dnes pivovaru KLÁŠTER. Historie tu ostatně na návštěvníka dýchá na každém kroku.

Prostory restaurace byly ručně vytesány do skály právě mnichy, kteří stavěli zmiňovaný klášter. Při podrobnější prohlídce zjistíte, že se jednalo původně o dvě sklepení nad sebou, později spojená v jeden velký sál. Ve zdech jsou ještě patrné záseky po nosných trámech. Stavba byla pochopitelně dlouhodobou záležitostí, trvala údajně 38 let. Vykutané jeskyně sloužily během staletí řádovým bratrům jako dočasné obydlí a úkryt před nezvanými hosty.

Obřad v historických prostorech Červeného salónku

Prostor vhodný nejen jako obřadní místnost pro malé svatby, ale také jako prostor pro malé svatební hostiny. Červený salónek je napojen na hotel v prvním patře, přístupný z Královské obřadní místnosti a venkovní terasy, což každý ocení především v létě.

Klášter Hradiště nad Jizerou

Pro každého člověka je svatební den jedním z nejvýznamnějších, nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků v životě. Svatební obřad je událostí, která bývá vryta do paměti všech zúčastněných. Záleží na každém detailu, ze všeho nejvíce však na místě, kde se svatba koná.

Pro váš významný den zajistí kompletní služby od svatebního obřadu, květinové výzdoby, focení, projížďky kočárem, svatební hostiny až po ubytování v hotelu.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaKlášter Hradiště nad Jizerou 22, 294 15, Klášter Hradiště nad Jizerou

Restaurace

Typ kuchyně Česká, evropská
Kapacita Celkem 60-100 míst k sezení
Zahrádka Ano
Vlastní parkoviště 30 aut
Taneční parket Ano
Pivo Kláštěr
Salonek č.1 30 míst
Salonek č.2 45 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel ****
Kapacita ubytování 48 lůžek

Kde nás najdete

Svatební hotel Malý pivovar
Klášter Hradiště nad Jizerou 22
Klášter Hradiště nad Jizerou

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz