Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební Rolls-Royce

Jízda v tomto ojedinělém exempláři je naprosto vyjímečná. Využijte tuto ojedinělou šanci a zažijte na své svatbě neopakovatelný zážitek.

Úvod/Služby/Svatební doprava/Svatební Rolls-Royce

K Vašim službám je zde vůz Rolls-Royce Silver Shadow stretch limousine, rok výroby 1979, o délce lehce přes šest a půl metru, vše v originálním stavu včetně původního interiéru.

Navštívit web www.svatebni-rollsroyce.cz

Symbolem vozů Rolls-Royce je stříbrná soška Spirit of Ecstasy, volně přeloženo jako Bohyně absolutního štěstí, znázorňující okřídlenou a předkloněnou slečnu, vždy umístěnou vpředu na kapotě.

Vozů Rolls-Royce je v České republice registrováno pouhých 12 kusů. A jeden z nich je ve velmi vzácné, prodloužené, tzv. svatební verzi. Jízda v tomto ojedinělém exempláři je naprosto vyjímečná. Využijte tuto ojedinělou šanci a zažijte na své svatbě neopakovatelný zážitek. Tento poslední typ na světě je velmi vyhledávaný a uspokojí preference i náročnějších zákazníků.

Klimatizace, bar, stahovací přepážka mezi řidičem a posádkou a profesionální chování řidiče dle knihy „The Rolls-Royce Chaufeur´s Guide“ je samozřejmostí. Vůz má 32 let a velice zajímavou historii. Podrobné informace o tomto exclusivním automobilu a fotogalerii najdete na Svatební Rolls Royce.

Fotogalerie

Kde nás najdete

Přijedeme po celé ČR, kamkoli budete potřebovat.

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz