Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební salon Marilyn

Svatební salon Marilyn se postará o váš nádherný svatební den.

Úvod/Služby/Svatební šaty/Svatební salon Marylin

Svatební salon Marilyn se postará o to, aby ste ve svůj svatební den byla dokonalou nevěstou.

Chcete, aby vaše svatební šaty byli skutečně perfektní a abyste vypadala jako nádherná princezna? Pak jste na správném místě. Svatební salon Marilyn je specialista ve svém oboru, v jejich nabídce najdete luxusní svatební šaty, profesionální a milý přístup i kompletní svatební servis.

Navštívit web www.nevestasnu.cz

Svatební a společenské šaty

Svatební šaty podle vašich představ si v salonu můžete zakoupit ale i zapůjčit. Na výběr budete mít z více než 250 nádherných modelů. Vybrat si můžete z krajkových i hedvábných modelů, ze šatů luxusních, korzetových, jednoduchých ale i bohatě zdobených. Samozřejmostí jsou šaty saténové. V salonu si dále můžete vybrat šaty na jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o večírek nebo maturitní ples.

Zajistí i mnoho dalšího

Svatební salon Marilyn vám rád pomůže nejen s výběrem svatebních šatů a doplňků. Rádi vám zařídí svatební servis – květinovou výzdobu, svatební kytice, profesionální fotografku i video. Samozřejmostí je líčení a účes od jejich vizážistky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaŽitná 1575/49, 110 00, Praha 1

Kde nás najdete

Svatební salon Marylin
Žitná 1575/49
Praha 1

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz