Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební studio AGNES

Prodej a zapůjčení svatebních či společenských šatů. Šaty pro družičky a svatební obuv, obleky pro ženichy, spodní prádlo.

Prodej a půjčení svatebních či společenských šatů. Těhotenské svatební šaty. Svatební obleky pro ženicha. Šaty pro maminky nevěst. Svatební obuv.

Svatební šaty – půjčení i prodej

Prodej a půjčovna svatebních šatů různých značek. Šaty jsou romantického vzhledu, které se vyznačují elegancí a exklusivitou. Prodej svatebních šatů na míru. Největší výběr těhotenských svatebních a společenských šatů v Praze.

Navštívit web www.studioagnes.cz
Navštívit Facebook Studio AgnesNavštívit Instagram Studio Agnes

Těhotenské šaty, šaty pro matky nevěst, svatební obleky a doplňky

Ve Studiu Agnes obléknou celou svatební družinu – vše pod jednou střechou. Mají výběr svatebních šatů pro těhotné nevěsty, šaty pro matky nevěst a společenské šaty pro svatebčany, mládence a družičky. Všechny úpravy provádí v zakázkovém krejčovství.

Půjčují a prodávají pánské svatební obleky moderního slim střihu i na míru, ke kterým pánům doladí svatební košile s nežehlivou úpravou, svatební vesty.

Fotogalerie svatební a společenské šaty

Kontaktní údaje

AdresaPlzeňská 1125/160, 150 00, Praha 5 - Košíře

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz