Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

WoodenStyle.cz - snubní dřevěné prstýnky

Netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla.

Úvod/Svatební dodavatelé/Snubní prsteny/WoodenStyle.cz – snubní dřevěné prstýnky

Díky kvalitnímu dřevu a speciální metodě zpracování bentwood se prstýnky stávají velmi odolným šperkem s obtiskem duše dřeva.

Netradiční snubní prsteny ze dřeva a minerálů

Máte rádi jedinečný design a pocit sounáležitosti s přírodou nebo máte alergii na kov, příp. chcete mít originální a jedinečné prstýnky? Právě pro vás má Barbara z Woodenstyle.cz netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla.

Navštívit web WoodenStyle.cz

Po opracování šperk nadále dýchá a žije

Ano, to je výjimečnost, krása a síla dřeva. Právě pro vás má Barbara z Woodenstyle.cz netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla. Tento nadčasový materiál je tu s námi od pradávna. Opravdu se dá říct, že po opracování šperk nadále dýchá a žije.

Facebook WoodenStyle

Ruční zpracování a materiál z nejodolnějších dřevin a minerálů

Nabídka je pestrá, použitý materiál dřeva dodá výrobku jeho osobitost. Prstýnky se ručně zhotovují z nejodolnějších evropských i exotických dřevin. Díky kvalitnímu dřevu a speciální metodě zpracování bentwood se prstýnky stávají velmi odolným šperkem s obtiskem duše dřeva. Pro příznivce lehkých kovů zhotovíme dřevěné prstýnky s titanovým, ocelovým nebo zlatým základem.

Tyto malé symboly věrnosti a lásky můžeme dozdobit minerály různých barev, mosazi, stříbrnými vlákny, pískem a jinými přírodními materiály. Staňte se designérem nejenom společného života, ale navrhněte si své vlastní snubní prstýnky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaPod Zvonek 401, 73701, Český Těšín

Mapa

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz