Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

WoodenStyle.cz - snubní dřevěné prstýnky

Netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla.

Díky kvalitnímu dřevu a speciální metodě zpracování bentwood se prstýnky stávají velmi odolným šperkem s obtiskem duše dřeva.

Netradiční snubní prsteny ze dřeva

Máte rádi jedinečný design a pocit sounáležitosti s přírodou nebo máte alergii na kov, příp. chcete mít originální a jedinečné prstýnky? Právě pro vás má Barbara z Woodenstyle.cz netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla.

Navštívit web WoodenStyle.cz

Po opracování šperk nadále dýchá a žije

Ano, to je výjimečnost, krása a síla dřeva. Právě pro vás má Barbara z Woodenstyle.cz netradiční snubní prsteny, ze kterých dýchá pocit tepla. Tento nadčasový materiál je tu s námi od pradávna. Opravdu se dá říct, že po opracování šperk nadále dýchá a žije.

Facebook WoodenStyle

Ruční zpracování a materiál z nejodolnějších dřevin

Nabídka je pestrá, použitý materiál dřeva dodá výrobku jeho osobitost. Prstýnky se ručně zhotovují z nejodolnějších evropských i exotických dřevin. Díky kvalitnímu dřevu a speciální metodě zpracování bentwood se prstýnky stávají velmi odolným šperkem s obtiskem duše dřeva. Pro příznivce lehkých kovů zhotovíme dřevěné prstýnky s titanovým základem.

Tyto malé symboly věrnosti a lásky můžeme dozdobit minerály různých barev, mosazi, stříbrnými vlákny, pískem a jinými přírodními materiály. Staňte se designérem nejenom společného života, ale navrhněte si své vlastní snubní prstýnky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaPod Zvonek 401, 73701, Český Těšín

Mapa

WoodenStyle.cz
Pod Zvonek 401
Český Těšín

© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz