Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Wowdoplnky - módní doplňky na svatbu

Společenské doplňky na svatbu, ples i večírek. Vše pro pány, malé slečny a elegány.

Úvod/Služby/Svatební doplňky/Wowdoplnky – módní doplňky na svatbu

Wowdoplnky.cz je český e-shop s pánskými a dětskými doplňky nejen na svatbu, ale i na ples nebo do divadla. Vybrat si zde můžete svatební kravatu, kšandy, motýlek (dřevěný i klasický), svatební manžetové knoflíčky nebo třeba svatební vestu.

Svatební doplňky šité s láskou

Chcete-li mít svatbu jako z pohádky, pak se bez těch správných doplňků neobejdete. Na wowdoplnky.cz najdete širokou nabídku doplňků (svatební kravaty, motýlky dřevěné i klasické, kšandy, kapesníček do saka, vestu a další), které Vás chytí za srdce. Odborný personál Vám rád pomůže barevně sladit veškeré doplňky.

Navštívit web www.wowdoplnky.cz
Wowdoplňky pár
Wowdoplňky manželé
Wowdoplňky kšandy

Dokonalý ženich

Ráda byste, aby Váš milý působil skvostně? Pak doporučujeme svatební kravaty, které jsou typické svým zdobeným, již předvázaným uzlem. Právě díky zdobenému uzlu vypadají slavnostněji než běžné kravaty. Okolo krku se pak uchytí stejně jednoduše jako motýlek, což oceníte především ve svatebním stresu.

Kšandy na svatbu

Jedním ze současných trendů jsou kšandy doplněné o motýlek nebo kravatu. Vybírat můžete z desítek odstínů látkových kšand (zdobených koženými detaily), které se na svatbu hodí nejvíce. Kšandy můžete jednoduše sladit spolu s ostatními doplňky. To jaké barvě řekněte své ano je už jen na Vás.

Pro malé princezny a elegány

Na své si přijdou jak malé princezny, pro které jsou připraveny krásné čelenky s motýlkem, tak i malí elegáni, kteří si můžou vybrat dětský motýlek nebo kravatu v kombinaci s dětskými kšandami. Děti využijí kšandy nejen na svatbu, ale i pak na běžné dovádění v parku nebo doma.

Pokud si nebudete s výběrem doplňků jisti, rádi Vám poradíme.

Fotogalerie

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz