Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek Dobřenice

Svatba na zámku má jedinečné kouzlo a atmosféru.

Romantická svatba s jedinečnou atmosférou na nově zrekonstruovaném zámku.

Kouzelné místo kousek od Prahy

Nově zrekonstruovaný Zámek Dobřenice naleznete mezi Hradcem Králové a Pardubicemi z Prahy po D11 necelou hodinu cesty. Zámek obklopuje nádherná příroda, romantický park, ideální nejen pro uspořádání svatebního obřadu pod širý nebem.

Svatební obřady v kapli, salonku nebo na terase

Perfektních míst pro svůj svatební obřad naleznete opravdu spousta. Na zámku pro vás bude připravena terasa, zámecká kaple, zámecký andělský salonek nebo kulatý salonek. Všechna místa pro vás budou kouzelné vyzdobena a slavnostně vyzdobena přesně podle vašeho přání.

Na zámku můžete prožít celý svatební den nebo jen jeho část. Nic pro ně není problém. Pokud si na zámku uspořádáte pouze obřad, bude vám k dispozici přízemí zámku, terasa a park na 90 minut. Při celém svatebním dnu vám bude celý areál zámku plně k dispozici a svatbu prožijete v naprostém soukromí.

Využijte služby svatební koordinátorky

Svatební koordinátorka zámku vám zrealizuje vaše představy od příjezdu po ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, květinové výzdoby, dekorace, fotografa a mnoho dalšího. Na Zámku Dobřenice vám bude k dispozici 8 pokojů, samozřejmostí je parkování v areálu zdarma.

Videogalerie

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaDobřenice 7, 503 25, Dobřenice

Kde nás najdete

Zámek Dobřenice
Dobřenice 7
Dobřenice

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz