Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek Rychvald, unikátní svatební místo

Unikátně zrestaurované šlechtické sídlo s velkolepými prostory, které vybízejí k nezapomenutelným svatebním oslavám.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Zámek Rychvald, unikátní svatební místo

Zámek Rychvald, unikátně zrestaurované šlechtické sídlo nacházející se v Rychvaldu, se může pochlubit bohatou historií a velkolepými prostory, které vybízejí k nezapomenutelným svatebním oslavám.

Pro vaši svatbu využijte širokou nabídku zámeckých prostor. K dispozici jsou vnitřní prostory a sály, dále venkovní nádvoří, zámecká zahrada, secesní altán, či břeh jezera plný leknínů. Nachází se zde dokonce i vysvěcená zámecká kaple pro církevní svatební obřady.

Široká nabídka zámeckých prostor pro vaši svatbu

Prostory zámku přímo vybízejí k velkolepým oslavám, jako jsou svatby a svatební hostiny. Využít můžete celý zámek, nebo jeho části. Pro vaši svatbu můžete využít širokou nabídku zámeckých prostor.

Svatby probíhají ve vnitřních i venkovních prostorách zámku

K dispozici máte vnitřní prostory a sály, dále pak venkovní nádvoří, zámeckou zahradu, secesní altán, či břeh jezera plný leknínů. Pro církevní svatební obřad můžete využít vysvěcenou zámeckou kapli. Sklepení jsou jako stvořená pro ochutnávky vína, zámecká zahrada pro nerušený relax.

Zámek Old Yard Rychvald z ptačí perspektivy

Zažijte komfortní ubytování v autentické atmosféře minulých století

Ubytování ve 4* hotelu nabízí naprostý komfort v autentické atmosféře minulých století. K dispozici je 20 pokojů, které jsou zařízeny odborně zrestaurovaným starožitným nábytkem. Svatební hostinu můžete uspořádat v zámecké restauraci, zahradním domku, nebo ve vzdušných zámeckých sálech.

Využít můžete i rozlehlých sklepení plných vzácných historických artefaktů a zákoutí. Oslavovat a bavit se je možné do pozdních hodin, vzhledem k situování zámku nehrozí rušení nočního klidu.

Zážitek opravdové a výjimečné zámecké atmosféry

Svatba na Zámku Rychvald vám přinese nezapomenutelný zážitek opravdové a výjimečné zámecké atmosféry. Osobní přístup a individuální péče o klienty jsou mottem všech zaměstnanců zámku. Profesionální tým se postará o organizaci vaší svatby podle vašeho přání tak, abyste si mohli vše užít dle vašich představ a zcela bez starostí.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaOrlovská 1, 735 32 , Rychvald

Restaurace

Typ kuchyně Mezinárodní, příp. na přání
Kapacita Celý objekt cca 300 míst
Zahrádka Ano
Vlastní parkoviště 24 míst
Taneční parket Ano
Pivo Pilsner Urquell
Restaurace 120 míst
Terasa 100 míst
Sál 55 míst
Vinárna 50 míst
Zahradní domek 45 míst
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel ****
Kapacita ubytování 43 lůžek

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz