Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek Zalužany

Užijte si luxus komorního prostředí zámecké svatby.

Úvod/Služby/Svatební obřad/Zámek Zalužany

Kouzelná svatba v soukromí na Zámku Zalužany. Zámek je veřejnosti nepřístupný.

Zámek Zalužany nabízí neobyčejnou atmosféru komorního zámeckého prostředí bez účasti veřejnosti a slouží výhradně pro svatby na zámku. Nachází se ve středních Čechách, v obci Zalužany nedaleko Příbrami.

Navštívit web www.zamekzaluzany.cz

Svatební obřad v létě i v zimě

Svatební obřady se konají celoročně každý pátek a sobotu od 10:00 do 13:00 hod. ve svatebním salonku, pronájem prostor je vždy na celou hodinu. Kapacita salónku je max. 50 osob.

Cenu za pronájem zámeckého svatebního salónku naleznete na stránkách zámku. V ceně je zahrnut slavnostní přípitek a květinová výzdoba obřadu. Svatební obřad trvá cca. 25 minut, zbývající čas využijete k focení v prostorách zámku a parku. Pokud si budete přát svatební obřad na jiném místě, musíte uhradit správní poplatek.

Svatební hostina a další služby

Po dohodě je možné uspořádat svatební hostinu v gotickém sále a využít služeb hotelu Zvíkov, který vám zajistí svatební catering. Dále vám personál zámku Zalužany zajistí jízdy v kočáře, ubytování, hlídání dětí a také můžete využít služby zámeckého fotografa.

Parkování vozidel je částečně možné před zámkem, lze parkovat i v areálu zámku.

Kontaktní údaje

AdresaZalužany 1, 262 84, Zalužany

Kde nás najdete

Zámek Zalužany
Zalužany 1
Zalužany

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz