Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zlatnický ateliér - Vlastimil Kalaš

Jedinečné snubní a zásnubní prsteny a šperky ze zlata i chirurgické oceli.

Úvod/Svatební dodavatelé/Snubní prsteny/Zlatnický ateliér – Vlastimil Kalaš

Ruční zakázková výroba snubních i zásnubních prstenů a jiných autorských šperků. Šperky mohou vyrábět dle vlastních nebo vašich donesených návrhů.

Originální snubní prsteny

Snubní prsteny by měli být originální a krásnou vzpomínkou na váš velký den. Proto je důležité vybrat si toho správného zlatníka a designéra šperků, který vám vyjde vstříc. Vytvoří snubní prsteny přesně podle vašich přání a vy si můžete být jisti, že vaše snubní prsteny nikdy nesundáte.

Navštívit web www.zlatnictvi-kalas.cz

Snubní prsteny dle vašeho přání

Ve Zlatnickém ateliéru – Vlastimil Kalaš vám rádi vyjdou vstříc a vaše snubní prsteny vyrobí, upraví a zkombinují tak jak si budete přát. Vaše spokojenost je pro ně prvořadá. Můžete se sami rozhodnout, jakou budou mít povrchovou úpravu, jaké na nich budou druhy kamenů i jejich počet. Také je možné materiály měnit a kombinovat i v páru snubních prstenů (např. dámský prsten ze zlata, pánský prsten z oceli). Prohlédněte si galerii prstenů na zakázku. Najdete tam krásné kousky.

Ruční výroba snubních prstenů a šperků

Zlatnický ateliér Vlastimil Kalaš vám nabízí služby ruční zakázkové výroby nejen originálních snubních prstenů ale také šperků, která splní všechna vaše přání. Originální šperky vyrábějí ze zlata, stříbra, platiny a chirurgické oceli, s použitím přírodních nebo syntetických kamenů. Naleznete zde i širokou nabídku zásnubních prstenů, pokud si s výběrem šperků nebudete vědět rady, rádi vám poradí a pomůžou.

Zlatnický ateliér jako jediný výrobce v Česku a na Slovensku i do šperků z chirurgické oceli ručně vkládá zlato a brilianty.

Prohledněte si katalog Zlatnictví Kalaš.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaAnglická 510/13, 120 00, Praha 2

Kde nás najdete

Zlatnický Ateliér - Vlastimil Kalaš
Anglická 510/13
Praha 2

© Copyright 2008 - 2021 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz