Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Jak zabavit hosty na svatbě?

Co dělat, aby se hosté na vaší svatbě nenudili? Můžete promítat společné fotografie nebo pozvat kouzelníka!

2018-11-12.Líbí se mi (9).Komentářů: 0

Co dělat, aby se hosté na vaší svatbě nenudili? Můžete promítat společné fotografie nebo pozvat kouzelníka. Zábavu na svatbě rozproudí na 100% kouzelník. To je vyzkoušené.

Určitě chcete zábavu na svatbě a ne nudu

Nuda je největším nepřítelem všech svateb. Nevěsta s ženichem by jistě chvilku klidu uvítali, protože neví, kde jim hlava stojí. Ale hosté ne, ti se chtějí na svatbě bavit, a když přijde na řadu například odjezd novomanželů na focení, nastává problém. Představa, že se hosté zabaví sami a budou si třeba jen povídat, je často mylná. Většinou je třeba hosty stmelit. Nejlépe zábavou.

Nepodceňte sestavení podrobného svatebního programu

Je nutné si připravit podrobný program na svatbu, aby nevznikala takzvaná hluchá místa (prostoje). Myslet musíte jak na vás (nevěstu a ženicha), tak na hosty.

Je mnoho způsobů, jak svatební hosty zabavit a fantazii se meze nekladou. Můžete promítat společné fotografie nebo vtipná videa z dětství. Zařídit taneční, ohňovou nebo barmanskou show a vše završit ohňostrojem.

Kouzelník na svatbu

Zábavu na svatbě rozproudí na 100% kouzelník

Zábavu u svatební kávy nebo na svatební párty vám může pomoci rozproudit kouzelník, který pobaví nejen novomanžele, ale i svatebčany a to i ty nejmladší.

Každý chce mít přeci kouzelnou svatbu

Kouzelníci a kouzla přitahují pozornost diváků neustále, proč toho tedy nevyužít právě na vaší svatbě? Zeptali jsme se profesionála, kouzelníka na svatbu, Martina Kellmana na jeho zkušenosti s kouzlením na svatbách.

Martin říká: „Svatební hosty je třeba doslova vtáhnout do světa kouzel a do samotného děje. Lidé se chtějí na svatbě bavit a to je mým hlavním cílem: vtáhnout diváky do světa kouzel a do samotného děje“.

Chci mít kouzelnou svatbu

Jak kouzelnický program probíhá?

Program kouzelníka Martina je cíleně připraven pro svatební den. Nejprve se představí jako kouzelník zábavným kouzlem před zraky všech svatebčanů. Poté následuje kouzlo s nevěstou i se ženichem. Pak už následují kouzla přímo mezi svatebčany, kde se jedná o tzv. mikromagii. Program je založený na interakci s diváky a je sestavený tak, aby se všichni přítomní svatebčané příjemně bavili.

Chci více informací o kouzelnické show

Table hopping aneb mikromagie

Nejnáročnější, avšak pro diváky nejatraktivnější, je table hopping  čili mikromagie, kdy kouzelník chodí mezi přítomnými  a stará se o zábavu u jednotlivých stolů. Jedná se o kouzla v nejtěsnější blízkosti diváků. Ti s kouzelníkem přímo spolupracují, jsou do kouzel vtaženi a kouzla se tak dějí i v rukách diváků. Jedná se především o kouzla s mincemi, kartami, prstýnkem, špendlíky a s předměty zapůjčenými od diváků.

Chci další info o mikromagii

A jak na svatbě zabavit děti?

Kouzelník Martin kouzlí i pro dětské publikum, takže zábava pro děti lze zkombinovat i s programem na svatbu pro dospělé. Do vystoupení se dá zapojit modelování zvířátek z balónků pro děti, kde si sami říkají, jaká zvířátka by si přály nebo i nějáká kouzla pro děti, při kterých se baví i dospělé publikum.

Záleží tedy na rozložení diváků a na tom, jestli je hlavním cílem kouzlit pro děti anebo pro dospělé publikum.

Více o kouzlení pro děti
 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník na svatbu

  Kouzelník na svatbu

 • Kouzelník pro děti

  Kouzelník pro děti

 • Kouzelník pro děti

  Kouzelník pro děti

 1. Kouzelník na svatbu
 2. Kouzelník na svatbu
 3. Kouzelník na svatbu
 4. Kouzelník na svatbu
 5. Kouzelník na svatbu
 6. Kouzelník na svatbu
 7. Kouzelník pro děti
 8. Kouzelník pro děti
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz