Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Jak šel čas aneb (náš) příběh

Od první myšlenky k realizaci to zabralo necelé 2 roky. Oficiální spuštění proběhlo 1.2.2008.

Úvod/Jak šel čas aneb příběh

Všechno začalo vznikat již v roce 2006

Vznik svatebního portálu Svět svateb.cz byl velmi spontánní, když dva mladí lidé, já a má přítelkyně, nynější manželka, jsme začali na začátku roku 2006 připravovat vlastní svatbu a hledali svatebního poradce a průvodce, který by byl stále po ruce. Zde si prohlédněte web kapely Bosáci, která nám hrála na svatbě. To byla panečku párty. 🙂

Tak toto jsme my, Jindřiška a Tomáš.

Naše focení ve francouzské zahradě je nezapomenutelné.

Čas, aktivita a trpělivost růže přináší

Narodil se nápad a pak už jen stačil čas, aktivita a trpělivost. Zanedlouho padlo rozhodnutí vytvořit pro milující se páry svatební portál, který by jim pomáhal při plánování svatby a byl v prvé řadě zaměřen na uživatele, a až po té na dodavatele čili inzerci.

Skoro 2 roky a bylo to

Od první myšlenky k realizaci to zabralo necelé 2 roky a v roce 2007 vznikla testovací verze svatebního portálu s názvem Svět svateb.cz na doméně www.svetsvateb.cz. Oficiální zrození portálu Svět svateb.cz datujeme na 1.2.2008.

Po třech letech a pak po dalších pěti

Po třech letech, přesně 8. dubna 2011, dostal Svět svateb.cz nový kabát. A po dalších pěti letech, 16. srpna 2016, proběhla druhá změna designu na současný stav.

Po čem jako lidé ve skrytu duše toužíme?

Toužíme po láskyplném, upřímném, šťastném, naplňujícím, nevšedním, radostném, uspokojujícím, spolehlivém, dlouhotrvajícím vztahu s „ideálním partnerem“. Toto všechno je možné, pokud pochopíme, že náš ideální partner je často naším opakem ne proto, aby nás naštval, ale proto, abychom mohli společně růst. Pokud mu umožníme být sám sebou a dáme mu svobodu a volnost, prožijeme oboustranně uspokojující a dlouhodobý vztah. Je to jednoduché a složité zároveň. Ale stojí to za to.

Manželství samo o sobě není ani dobré, ani špatné. Jeho zdar či nezdar je jedině v nás.André Maurois

Chcete s námi spolupracovat?

“Milujte se a berte se!”

Naše motto od února 2013
Svět svateb.cz razítko plnobarevné

Konkurenci máme rádi, s některými jsme i kamarádi 🙂

Jak jde čas, vznikají na internetu nové svatební portály a budou vznikat i v budoucnu. A to je samozřejmě pro všechny dobré. Slušnou konkurenci máme rádi, protože je zdravá a podněcuje nás k vymýšlení inovací pro snoubence. Nicméně objevila se i konkurence, která převzala část našeho obsahu. A my se na ní nezlobíme. Nakonec nás uvedla jako zdroj informací. Děkujeme.

Stále vylepšujeme

Portál Svět svateb.cz má od začátku za cíl stát se pro snoubence milým programovým průvodcem při svatebních přípravách. Věříme, že se nám to daří. Máme ohlasy, že portál se líbí a my z toho máme radost. Uděláme vše pro to, aby byl prospěšný a líbil se i nadále.

V úctě k vaší touze po naplněném a šťastném vztahu Tomáš Havlík, zakladatel Svět svateb.cz

Hodně štěstí a manželství naplněné bezpodmínečnou láskou přejeTomáš Havlík, zakladatel Svět svateb.cz

Plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Objevujte s námi svět svateb. Vše, co potřebujete pro svatební plánování a přípravy, u nás objevíte. Inspirujte se! Bavte se! Hledejte! Plánujte! Přehledný svatební eBook ke stažení. Aktuální seznam svatebních veletrhů. A mnohem, mnohem více na www.svetsvateb.cz.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz