Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Statistiky návštěvnosti svatebního portálu Svět svateb.cz

Jsme vidět ve vyhledavačích Google.cz i Seznam.cz na tisíce slovních spojení.

Úvod/Statistiky návštěvnosti svatebního portálu Svět svateb.cz

Návštěvnost meziročně opět vzrostla. Za rok 2018 to bylo přesně 579 404 návštěv.

Graf návštěvnosti Svět svateb.cz 2008 až 2018 podle Google Analytics
Pro zvětšení klikněte na graf. Zdroj dat: Google Analytics

Využijte naší návštěvnosti a oslovte snoubence a svatební hosty

Již sedm (7) let v řadě roste návštěvnost našeho svatebního portálu www.svetsvateb.cz. Od roku 2011 do roku 2018 návštěvnost www.svetsvateb.cz stoupla více jak 5x na 579 404 návštěv za rok 2018. Nových návštěv bylo v roce 2018 přesně 373 640. V roce 2019 opět očekáváme nárůst, a to cca 10%.

Naši uživatelé se skládají z řad aktuálních snoubenců a svatebních hostů

Cílíme na publikum, které celoročně hledá na internetu informace o svatbě, svatební rady a tipy, svatební služby a produkty. Každoročně se návštěvnost našeho portálu začíná zvedat ihned po Vánocích, kdy nejvíce snoubenců začíná plánovat svatbu.

Návštěvnost pravidelně kulminuje v červnu, v červenci a v srpnu (kolem 70 000 uživatelů měsíčně), kdy velkou část návštěvníků tvoří svatební hosté. Nejnižší svatební návštěvnost je každý rok v období říjen – prosinec, kdy všichni řešíme hlavně vánoční přípravy a Vánoce samotné.

Dobře cílená vícekanálová propagace funguje

Využijte naší návštěvnosti. Jsme vidět ve vyhledavačích Google.cz i Seznam.cz na tisíce slovních spojení. Pomůžeme Vám návštěvníky cíleně oslovit podle toho, co ohledně svatby hledají. Navrhneme Vám VÍCEKANÁLOVOU PROPAGACI formou ověřeného promo balíčku.

© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz