Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Statistiky návštěvnosti svatebního portálu Svět svateb.cz

Jsme vidět ve vyhledavačích Google.cz i Seznam.cz na tisíce slovních spojení.

Úvod/Statistiky návštěvnosti svatebního portálu Svět svateb.cz

Rok po roce za 12 let

Graf návštěvnosti Svět svateb.cz 2008 až 2019 podle Google Analytics
Pro zvětšení klikněte na graf. Zdroj dat: Google Analytics

Využijte naší návštěvnosti a oslovte snoubence a svatební hosty

Sedm (7) let v řadě, od roku 2011 do roku 2018, rostla návštěvnost našeho svatebního portálu www.svetsvateb.cz. Od roku 2011 do roku 2018 návštěvnost www.svetsvateb.cz stoupla více jak 5x na 579 404 návštěv za rok 2018. V roce 2019 byl pokles o 6,4% na 542 450 návštěv.

Naši uživatelé se skládají z řad aktuálních snoubenců a svatebních hostů

Cílíme na publikum, které celoročně hledá na internetu informace o svatbě, svatební rady a tipy, svatební služby a produkty. Každoročně se návštěvnost našeho portálu začíná zvedat ihned po Vánocích, kdy nejvíce snoubenců začíná plánovat svatbu.

Návštěvnost pravidelně kulminuje v červnu, v červenci a v srpnu, kdy velkou část návštěvníků tvoří svatební hosté. Nejnižší svatební návštěvnost je každý rok v období říjen – prosinec, kdy se všichni připravujeme na Vánoce. 🙂

Dobře cílená vícekanálová propagace funguje

Využijte naší návštěvnosti. Jsme vidět ve vyhledavačích Google.cz i Seznam.cz na tisíce slovních spojení. Pomůžeme Vám návštěvníky cíleně oslovit podle toho, co ohledně svatby hledají. Navrhneme Vám VÍCEKANÁLOVOU PROPAGACI formou ověřeného promo balíčku.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz