Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Skupina April - živá hudba nejen na svatby

Živá hudba, která rozproudí vaši svatební párty i rozlučku se svobodou.

Úvod/Svatební dodavatelé/Hudba na svatbu/Skupina April – živá hudba nejen na svatby

100 % živá kapela April baví lidi a sbírá úspěchy u nás i v zahraniční již 15 let. Za tu dobu měla tu čest hrát pro celou řadu vážených a významných klientů, jako Mercedes, anglickou lodní společnost P&O Ferries, či bavit tisíce lidí na Karlovarském Filmovém Festivalu.

Živá hudba na vaši svatbu

Díky svým dlouholetým zkušenostem jak u nás, tak i v zahraničí, je skupina April skvělou volbou pro vaši svatbu. Živá hudba, plná energie a optimismu rozproudí vaši svatební párty i rozlučku se svobodou. Vyberte si jakoukoliv píseň podle svého přání a APRIL vám ji pro vás nastudují a vytvoří tak nevšední vzpomínku na tuto vzácnou chvíli. Tato vzpomínka vám zůstane navždy.

Na svatbě si zatančí každý

Do jejich repertoáru patří nejznámější hity od 60-tých let, přes skvělé 70’s Disco a 80’s Hits, Rock 90´, až po současnou hudbu různých stylů. Pop, Rock, R&B, Soul. Vaši svatební párty si díky tomu užije opravdu každý. Skupina April je schopna vyhovět všem vašim přáním a požadavkům. Na vaši oslavu přijedou kamkoliv.

Kontaktní údaje

Působíme po celé ČR

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz