Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Cukrárna a kavárna Café Mozart

Široká nabídka svatebních dortů různých velikosti a druhů.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební dorty/Cukrárna a kavárna Café Mozart

Nechte se rozmazlit tvary a chutěmi svatebních dortů

V Café Mozart vás mile překvapí široká nabídka svatebních dortů různých velikosti, druhů a chutí. Na výběr máte svatební dorty s ořechovými variacemi, svatební dorty s živými květinami, čokoládové svatební dorty, svatební dorty s exotickým ovocem.

Přejít na web www.cafemozart.czInstagram.com/cafemozartprague/

Café Mozart, to jsou svatby od A-Z dle přání klienta

Díky strategické poloze kavárny a cukrárny Café Mozart – přímo naproti obřadní síni (Staroměstská radnice), si zde můžete zajistit welcome drink s lehkým občerstvením pro vaše svatební hosty. Svatební hosté se sejdou v kavárně a nemusí tak čekat na novomanžele na Staroměstském náměstí. Novomanželé se mezitím mohou v klidu věnovat svatebnímu focení.

Café Mozart, to jsou dorty vlastní výroby

Specialitou cukrárny Café Mozart jsou dorty vlastní výroby – exkluzivní svatební dorty, svatební koláčky, dezerty, cukrářské delikatesy, zákusky a moučníky.

Možnost posezení v kavárně a cukrárně. Přijměte pozvání k návštěvě Café Mozart přímo na Staroměstské náměstí, s nejkrásnějším výhledem na pražský Orloj, kde si v klidu vyberete svůj svatební dort. Až budete plánovat váš svatební den, dopřejte si to nejlepší a svěřte mistru cukráři z Café Mozart výrobu vašeho jedinečného svatebního dortu.

Svatební dorty v Café Mozart vyrábějí z těch nejkvalitnějších surovin a v moderním designu.

Fotogalerie svatebních dortů od Café Mozart

Kontaktní údaje

AdresaStaroměstské náměstí 22, 11000, Praha 1 - Staré Město

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz