Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Hotel Hluboký dvůr

Romantické svatební místo obklopené nádhernou přírodou s výtečnou gastronomií.

Úvod/Služby/Svatební obřad/Hotel Hluboký dvůr

Svatba v Hotelu Hluboký dvůr bude Vaším splněným snem.

Svatba ve wellness hotelu

Hotel Hluboký dvůr leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzlující okolí, klid, příroda, romantika to vše zaručuje, že váš svatební den bude nádherný a nezapomenutelný.

Navštívit web www.hlubokydvur.cz

Jízda kočárem i gurmánský zážitek

Tým hotelu Hluboký dvůr udělá vše proto, aby byl váš svatební den přesně podle vašich představ. Čeká na vás romantická jízda v kočáru taženém koňmi, svatební obřad na romanticky vyzdobené zahradě i výtečná gastronomie. Pro svatební fotografie zde najdete mnoho krásných míst, využít můžete okolní přírodu, bobovou dráhu, poníky, přilehlé golfové hřiště nebo i vlak.

Ubytování i zábava

Poradí a pomůžou vám s přípravami a postarají se o koordinaci celého svatebního dne. Zajistí svatební výzdobu, fotografa, svatební menu i zábavu pro vaše nejmenší svatebčany. Po náročném svatebním dni pro vás bude připraveno novomanželské apartmá a dalších 120 lůžek pro vaše svatební hosty.

Svatební den ve Wellness hotelu Hluboký dvůr***, to je neskutečný příběh plný zážitků od začátku do konce se servisem nad vaše očekávání.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaHrubá Voda 21, 783 61, Hlubočky

Restaurace

Zahrádka Ano
Vlastní parkoviště Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel ***
Kapacita ubytování 120 lůžek

Mapa

Hotel Hluboký dvůr
Hrubá Voda 21
Hlubočky

© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz