Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

KREDUM ART

Tradiční i netradiční snubní prsteny, zásnubní prsteny a další originální šperky. 100% ruční výroba.

V dílně Jana Krále a v týmu KREDUM ART vám ručně vyrobí ty nejvíce stylové snubní a zásnubní prsteny, odolné a originální.

Být originální na celý život

Ručně kované prsteny vyrábí Jan Král a tým KREDUM ART na míru a přání každého zákazníka. Vaše snubní prsteny budou trvalou upomínkou na svatební den na při každém pohledu na ně.

Navštívit web www.kredum.cz

Hlavní vlastností kovaných snubních prstenů z nerezové oceli damasteel je neopakovatelná struktura, která je podobná létům ve dřevě. Další vlastnosti damasteelu jsou odolnost vůči potu, a to, že nezpůsobuje alergie.

Výhody nerezové oceli damasteelu si zamilujete

U této oceli je možné upravovat velikost, a lze jej kombinovat s drahými kameny, zlatem či stříbrem. U prstenů se dá volit tvar.dle tvaru, nemusí být vždy jen kulatý. Buďte kreativní a navrhněte si zajímavé prsteny.

Jemné jako samet, hrubší jako písek

Povrchová úprava prstenů z damasteelu se provádí tzv. leptáním. Tím se vám nabízí volit i z možností hladkého povrchu nebo hrubšího, tmavší čí světlejší povrch šperku.

Prsteny pro vás na míru zhotoví nejen z nerezové oceli, titanu či strukturované oceli damasteel, ale také ze stříbra, zlata či mokume gane. Pomůžou vám se správným určením rozměru, s výběrem tvaru, materiál a dalšími parametry. Pokud k nim nemůžete přijet osobně, můžete vše konzultovat po emailu nebo telefonu a správnou velikost ověřit pomocí měrek, které vám zdarma zapůjčí.

Muži nikdy nezapomenou na výročí

V dnešní době moderní technologie si píšeme poznámky a důležité upomínky snad všude. U snubního prstenu se předpokládá, že jej budete nosit každý den. Nechte si do vnitřku prstenu narýt vaše datum svatby. To vše je možné u snubních prstenů z dílny české firmy KREDUM ART.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaPecka 6, 507 82, Pecka
FacebookKredum

Kde nás najdete

Hynek Kalista KREDUM CZ
Pecka 6
Pecka

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz