Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Růžena Bubeníčková - floristka

Kompletní květinová dekorace pro celý svatební den od profesionálů.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební služby/Růžena Bubeníčková – floristka

Floristka Růžena Bubeníčková a její tým z květinového studia vám rádi zajistí kompletní květinovou výzdobu nebo jen kytici pro nevěstu. Květinovou výzdobu vytvářejí podle typu nevěsty, na základě jejích snů a přání o velkém dni, dle stylu a barvy svatebních šatů a také dle celkového pojetí a koncepce svatebního dne.

Navštívit web www.kvetstudio.cz

Každá nevěsta je jedinečná a sama o sobě je pro floristy nekončící inspirací. Svatební floristiku dělají s láskou, proto jsou připraveni uvázat svatební kytici a připravit celou svatební květinovou výzdobu každé nevěstě na míru.

Svatební kytice kulaté i převislé

Svatební kytice je důležitým doplňkem každé nevěsty. Typ svatební kytice by se měl vždy řídit nevěstou, výběrem šatů a doplňků, líčením i účesem nevěsty.

Na schůzku se svatební floristkou si vyčleňte alespoň hodinu, během této doby vám floristka Růžena Bubeníčková doporučí vhodný tvar svatební kytice, ukáže vám různé barevné a květinové kombinace a pomůže vám s výběrem tak, aby vše perfektně ladilo.

Svatební výzdoba i polštářky na prstýnky

Květinové studio Růženy Bubeníčkové vám zajistí kompletní květinovou výzdobu dle přání. Postarají se o květinovou výzdobu svatebního obřadu, jak venkovního, tak i vnitřního např. v kostele, dále vyzdobí svatební hostinu i svatební apartmán. Dle druhu květin vám připraví korsáže, dekoraci na auta i polštářek na prstýnky.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaHellichova 455/5, 118 00, Praha 1

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz