Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Střevíce a více...

Nabízíme největší výběr svatební a společenské obuvi a doplňků pro nevěsty a ženichy, družičky, družby, svědky a všechny svatební hosty.

Úvod/Služby/Svatební doplňky/Střevíce a více…

Největší výběr svatební a společenské obuvi a doplňků pro nevěsty a ženichy, družičky, družby, svědky a všechny svatební hosty, a to i v nadměrečných a podměrečných velikostech. Naše kolekce, která je největší v ČR, čítá okolo 150 druhů svatební obuvi.

Prodejna Střevíce a více

V celé ČR se jako jediná specializuje na prodej svatební a společenské obuvi. Střevíčky pro nevěsty nabízí v mnoha barevných odstínech, tvarech, materiálech a modelech. Dvakrát ročně kolekci obměňují. Každá slečna si zde vybere.

Nabídka se skládá ze 150 druhů svatební obuvi pro nevěsty a z podobného počtu dámské společenské obuvi. V prodejně obují slečny od velikosti 33 po vel. 43, a to jak nevěsty s úzkou tak i širokou nožkou. Uspokojí nároky i na výšku podpatku. V kolekci najdete svatební obuv bez podpatku i s 13-ti cm podpatkem.

Střevíce a více... Menbur by Visual Bodegon
Kompletní nabídka od www.strevice.cz

I ženich by měl mít nové botky

Pánská svatební a společenská obuv je také bohatě zastoupena. V nabídce mají pouze kvalitní kožené pánské boty, a to s různou povrchovou úpravou svrchního materiálu a v bohaté barevné škále – od bílých bot až po černé lakované. Pánskou obuv do společnosti či na svatbu je možno zakoupit od velikosti 38 po 48.

Kabelky, bižuterie, rukavičky

K dámské obuvi vám nabídnou i kabelky a bižuterii, která vhodně doplní svatební či společenské šaty. Taktéž můžete v obchůdku narazit na svatební rukavičky, podvazky, čistidlo na boty, co fakt čistí, chrániče podpadků či bílý deštník pro nevěstu.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaSpálená 27/96, 11000, Praha 1

Kde nás najdete

Střevíce a více...
Spálená 27/96
Praha 1

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz