Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba Hluboká - svatba bez starostí

Se svatební koordinátorkou Bc. Terezou Kadlecovou si svůj krásný den užijete bez starostí a stresů.

Úvod/Služby/Svatební agentury/Svatba Hluboká – svatba bez starostí

Svatba bez starostí

Svatební den by měl být nejkrásnějším začátkem nového života. Měl by být přesně podle vašich představ, bez stresu, starostí nebo nedorozumění.

Navštívit web www.svatba-hluboka.cz

Prožijte den D bez stresů

Svatební koordinátorka Bc. Tereza Kadlecová vám ráda pomůže naplánovat a zorganizovat váš svatební den. Doporučí vám kapelu, fotografa, kameramana, připraví květinovou výzdobu a všechny ostatní dekorace. Vše potřebné pro výzdobu svatebního obřadu i slavností hostiny si můžete půjčit v její svatební půjčovně.

Pokud si chcete váš den „D“ užít naplno bez stresu a starostí, využijte jejích služeb svatební koordinátorky. Svatební koordinátor je velice důležitý pro hladký průběh celého dne. Společně vytvoříte časový harmonogram, domluvíte se na všem důležitém. Svatební koordinátorka Bc. Tereza Kadlecová zá vás vyřeší všechny problémy, bude s vámi od začátku až do konce vašeho velkého dne, postará se o vše důležité a také vám bude vždy při ruce.

Zajištění a zapůjčení svatebního vybavení

Ve svatební den by mělo vše probíhat bez zbytečného stresu. Dopřejte si klid a pohodu a všechny starosti nechte na svatební koordinátorce. Velice ráda vám zajistí veškeré služby spojené s přípravou venkovního obřadu. Slavnostní oblouk, koberec, židle i se saténovými potahy, obřadní stolek, romantický hudební doprovod, polštářek pod prstýnky, květinovou výzdobu a samozřejmě montáž a demontáž veškeré dekorace. Ušetřete sebe a své blízké zbytečných zmatků, ráda vám pomohu se vším, co bude potřeba.

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
AKCE 2018

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky