Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámecký hotel Třešť

Malebná příroda a kouzelné prostředí zámku dokreslí romantickou atmosféru vašeho dne D.

Úvod/Svatební dodavatelé/Svatební obřad/Zámecký hotel Třešť

Svatba na zámku Třešť pro vás bude tím nejkrásnějším zážitkem. Malebná příroda a kouzelné prostředí zámku dokreslí romantickou atmosféru vašeho dne D.

Zámecký hotel Třešť patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Stylový zámek s převládající architekturou v renesančním slohu. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku na okraji města.

Proč mít svatbu v Zámeckém hotelu Třešť?

Posouvají hranice vaší fantazie. Sledují pro vás aktuální trendy na svatebním trhu a pravidelně se účastní velkých svatebních veletrhů. Vybírají pro vás kvalitní partnery a ručí za jejich práci. Provedou vás světem svatebních příprav až po samotnou realizaci. Ví, jak jsou pro vás důležité detaily, a dávají prostor vyniknout spojení jedinečnosti místa a kouzelného prostředí zámku v malebné krajině Vysočiny.

Co budete potřebovat pro svatební obřad?

Pro svatební obřad vyberte den a hodinu. Na konzultační schůzce vám navrhnou květinovou výzdobu, svatební slavobránu nebo svatební altán pro obřad v zámecké zahradě.

Společně vyberete obřadní síň, či svatební salonek pro obřad ve vnitřních prostorách zámku. Doporučí vám jejich ověřené partnery – kadeřníci a vizážisty, pronájem limuzín, kočáru, veteránů (oblíbený je Mercedes cabrio – bílý pro nevěstu a černý pro ženicha).

Dále můžete využít slavnostní uvítání a doprovod k oltáři knížecím párem, čestnou salvu z děla, a na závěr večera si můžete nechat uspořádat ohňostroj.

Svatební hostina na zámku

Pro vaši svatební hostinu společně vyberete sál, tvar a výzdobu tabule, menu, hudbu, doprovodný program, a mnoho dalšího.

Navštivte Zámek Třešť a nechte se provést světem svatebních příprav v kouzelném prostředí.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaDr. Richtra 234, 589 01, Třešť

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz