Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek a pivovar Chyše

Svatební obřad na zámku a svatební hostina v zámeckém pivovaru, to je perfektní kompromis pro snoubence!

Svatební obřad na zámku a svatební hostina v zámeckém pivovaru, to je perfektní kompromis pro snoubence!

Nádherné interiéry i exteriéry zámku Chyše

Svatební obřad na Zámku Chyše to není jen pronájem sálu, ale rovněž živý hudební doprovod, originální květinová výzdoba, sklenka sektu jako přípitek pro novomanžele, svědky a oddávajícího a taktéž možnost fotografování novomanželů v zámeckém areálu.

V nádherné svatební síni budete mít k dispozici až 30 míst k sezení a ke stání 70 míst, prostředí a výzdoba síně se dá vždy přizpůsobit vašim přáním.

Navštívit web www.chyse.com

Parkování u zámku a romantické vzpomínky

Parkování svatebčanů je možné na náměstí, pouze ženich a nevěsta mohou vjet auty na nádvoří zámku. Svatební fotografie a videa budete mít z obřadní síně, z nádvoří zámku a samozřejmě také z nádherného zámeckého parku. Na váš svatební den budete mít krásné a romantické vzpomínky.

Stylový restaurant s tradiční pivnicí

Součástí zámeckého areálu je taktéž panský pivovar, kde byla po 74 letech obnovena výroba kvalitního zámeckého piva. V historických interiérech pivovaru v uvítá stylový restaurant a tradiční pivnice. Zde je možné uspořádat stylovou svatební hostinu, kterou uvítají hlavně pánové kvůli staročeskému pivu.

Kontaktní údaje

AdresaZámek Chyše, 36453 , Chyše

Kde nás najdete

© Copyright 2008 - 2023 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz