Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek Lobeč

Zámek Lobeč je ideálním místem pro romantickou svatbu v klidném prostředí venkova.

Zámek Lobeč je ideálním místem pro romantickou svatbu v klidném prostředí venkova.

Zámek Lobeč najdete v nádherné chráněné krajinné oblasti Kokořínska, zhruba 60km od Prahy a 25km od Mladé Boleslavi. Zámek leží kousek od hradů Kokořín, Houska a Bezděz. Díky své poloze a okolní krajině je ideálním místem pro uspořádání svatby nejen ve venkovském stylu.

Navštívit web www.zameklobec.cz

Romantický obřad na zahradě

Svůj svatební obřad můžete uspořádat na zahradě zámku Lobeč. Své ANO si řeknete pod stoletými stromy, za doprovodu klavíru a flétny. Po svatebním obřadu a sklence sektu vám fotograf vytvoří nádherné fotografie, ve kterých bude váš romantický den i nadále uchován.

Zámecká svatební hostina

Až si řeknete své ANO, přijmete gratulace od svých nejbližších a vyfotografujete se, bude čas přejít ke svatební hostině. Zámecký tým připraví svatební tabuli a bude servírovat svatební menu dle vašeho přání a výběru. Svatební hostinu připraví pro 4 až 70 hostů v největším sále zámku s krbem.

Kompletní svatební servis

Na zámku Lobeč vám rádi zajistí kompletní svatební servis. Poradí s fotografem, květinovou výzdobou i svatební hostinou. Po nádherně prožitém svatebním dnu vás a vaše hosty, ubytují v prostorách zámku. Vaše první manželská noc bude opravdu pohádková.

Kontaktní údaje

AdresaLobeč 2, 277 36, Lobeč

Kde nás najdete

Zámek Lobeč
Lobeč 2
277 36 Lobeč

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.