Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Zámek Světlá nad Sázavou

Zámecká svatba bude vaším splněným snem.

Úvod/Služby/Svatební obřad/Zámek Světlá nad Sázavou

Svatební den se pro vás a vaše blízké stane nezapomenutelným a nádherným zážitkem.

Zámek Světlá nad Sázavou je ideálním místem pro uspořádání romantického svatebního obřadu, nezapomenutelného svatebního dne, zásnub i velkolepé párty. Ať už se rozhodnete na zámku oslavit jakoukoliv událost, vždy si budete připadat jako v pohádce.

Navštívit web www.zameksvetla.cz

Svatební obřad v Rytířském sále

Na Zámku Světlá nad Sázavou najdete mnoho krásných míst, ideálních pro uspořádání pohádkového svatebního obřadu. Vybrat si můžete z krásně vyzdobeného Rytířského sálu, který se nachází v empírovém křídle zámku, nebo vám na přání připraví zámecké nádvoří i zámecký park.

Zámecká svatební hostina

Po pohádkovém svatebním obřadu na vás bude čekat zámecká svatební hostina. O tu, a vše ostatní se postará zámecká svatební manažerka. Pomůže vám se sestavením svatebního menu, s výběrem místa pro svatební hostinu i naplánováním zábavy a programu. Zámecká svatební manažerka vám zajistí kompletní svatební servis dle vašich přání.

FB Zámek Světlá nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou pro vás připravil několik svatebních balíčků, které vám jistě ušetří práci. Na výběr budete mít z Balíčku Standard, De Luxe, Royal, Svatba na klíč, také z balíčku Svatba v zámeckém parku, nebo Rozlučka se svobodou.

Romantická svatební noc

Těšit se také můžete na pohádkovou svatební noc. Pro tuto příležitost pro vás bude připraveno romantické zámecké apartmá s lahví výborného šampaňského na vaši soukromou oslavu.

Pro vaše svatební hosty zajistí ubytování ve Světlé nad Sázavou, nebo v Lipnici. Dále vám mohou zajistit rozvoz hostů do hotelu výhodným taxi a pro vaše VIP hosty bude připravena limuzína.

Fotogalerie

Kontaktní údaje

AdresaZámecká 1, 582 91, Světlá nad Sázavou

Restaurace

Typ kuchyně Na svatební hostiny, oslavy, akce – kompletní dovozní catering (rozsah: od ekonom varianty až po noble), podle přáni klientů a finančních limitů.
Kapacita Celkem 70 míst
Zahrádka ANO, na zámeckém nádvoří, do 200 míst
Vlastní parkoviště Ano, 30 míst
Taneční parket Ano, v interiérech zámku
Pivo Jenom ve skle: úplně bez limitů druhů a počtů, vše podle přáni klientů.
Salonek č.1 30 míst
Salonek č.2 Ne
Grilování Ano
Živá hudba Ano

Ubytování

Typ ubytování Hotel *****
Kapacita ubytování

Jednopokojový apartmán 45m2 = 2 + 1přistylka

Dvoupokojový apartmán  80m2 = 2 + 2přistylka

Kde nás najdete

Zámek Světlá nad Sázavou
Zámecká 1
582 91 Světlá nad Sázavou

© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.