Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Partneři portálu

Úvod/Partneři portálu

Jsme rádi, že našimi partnery jsou:

Marriage guide 2018

Každoroční vydání časopisu Marriage guide vám přináší jen to nejlepší ze svatebního světa a je s námi již od roku 2010. Svatební magazín Marriage Guide je jediný česko – anglický luxusní svatební magazín věnovaný českému svatebnímu trhu. Prezentuje rozsáhlou škálu možností při organizaci svatby a další tipy na její jedinečné uspořádání.

Svatební místo roku 2018

Není to pouze soutěž, ale je to především velice exkluzivní ocenění pro vítěze. Nominujte, hlasujte, inspirujte se na webu Svatební místo roku. Pomůže vám při hledání vašeho vysněného a ideálního místa pro uspořádání vaší svatby. Můžete se nechat inspirovat nominovanými místy i samotným vítězem.

Partner_Tauchmanová

Chcete – li se zbavit starostí, ušetřit čas i předejít zklamání, dopřejte si na svou svatbu kompletní oděvní servis zakázkového krejčovství Jiřiny Tauchmanové. Nechte si navrhnout luxusní svatební šaty na míru.

Partner_Svatebnídiář

Svatební diář pro každodenní zápisky k plánování svatby! Nevěsty již nemusí mít strach vzít přípravu vlastní svatby do svých rukou.

Partner_LCS

Pronájem luxusních svatebních limuzín pro nevěstu a ženicha a také zapůjčení minibusů pro svatební hosty.

Národní týden manželství

Mnoho lidí, kteří považují manželství za dobrou věc, by si neuvědomilo, že na něm musí pracovat, kdyby je někdo nepostrčil. Národní Týden Manželství má za cíl posílit a rozvíjet manželské vztahy.

Partner_Bosáci

Hudební skupina Bosáci (původně B.O.S.) je vyhledávaná živá kapela na svatbu, firemní a společenské akce. Při svatebním obřadu zahrají na klavír, od moderují Vám svatební den a večer rozproudí tu pravou svatební zábavu.

Vyberte si svatebního koordinátora

Vyberte si svého koordinátora, či svatební agenturu na vaši svatbu na webu Svatební koordinátoři.cz. Vytipujte si 3-4 koordinátory a sejděte se s každým jednotlivě na nezávazné schůzce. Ze zkušenosti víme, že cenné tipy a rady od lidí „z terénu“ se několikanásobně vyplatí.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz