Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební soutěže

Úvod/Přípravy/Soutěže

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA PRO SOUTĚŽÍCÍ

V našich soutěžích naleznete spoustu zajímavých a hodnotných cen. Svatební výhry jsou koncipovány především pro páry, které připravují svatbu. Soutěžit ale může kdokoliv. Soutěžit s námi můžete také na některých svatebních veletrzích.

Na ukončené soutěže se můžete podívat v našem archivu.

SOUTĚŽE JSOU MOMENTÁLNĚ POZASTAVENY.

Reference od našich výherců

Dobrý den,
ve Vaší soutěži jsme se snoubencem vyhráli romantický pobyt na zámku Dobříš a byl to opravdu kouzelný zážitek. Se vstřícností a ochotou, s jakou se nám všichni věnovali, se nesetkáte všude. Stihli jsme zajímavou prohlídku překrásných interiérů zámku i procházku nádherným zámeckým parkem. Určitě to nebyl náš poslední pobyt na tomto zámku, rádi se v budoucnu vrátíme.
Za výhru celému Světu svateb velice děkujeme. 🙂Andrea
Krásné odpoledne přeji,
ještě jednou moc děkuji za knihu „Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše“, výhra mne velmi potěšila! Kniha je velmi pěkně napsaná a zajímavá. Již předtím jsem o ní slyšela a chtěla si ji přečíst. Nyní se mi to, díky Vám a Vaší soutěži, splnilo:-), jsem moc ráda.
Přeji Vám i Vašim kolegům ze Světa Svateb mnoho úspěchů. Mějte se krásně.Markéta
Ještě jednou moc děkuji za krásnou výhru, která potěšila nejen mě, ale i mé blízké.Iveta S.
reference_soutěže
Dobrý den,
děkuji za super servis, kytice z Ateliéru Babeta dorazila v pořádku a moc se líbila. Posílám fotografii!Věra
Bol to skvelý zážitok a úžasný relax v Pražských Benátkách, vrelo odporúčam každému. Príjemný personál, občerstvenie ako aj odborný výklad. Skvelé.
Ďakujeme 🙂Mgr. Lucia ŠOLTÝSOVÁ
Dobrý den,
výlet do Prahy jsme si užili. Villa Voyta je v klidné, ale přitom dostupné části Prahy, pár metrů od autobusové zastávky. Starodávně zařízený hotel,s výtahem i s fitness. I dobré jídlo ve zdejší restauraci- snídaně v anglickém stylu byla moc dobrá.
Děkujeme za příjemný zážitek.Liškutínová

Pro firmy

Pokud byste rádi propagovali vaše svatební služby nebo zboží formou svatební soutěže, neváhejte a napište nám, prosíme, na e-mail: [email protected].

Dejte o svých službách vědět a zároveň udělejte snoubencům radost. Děkujeme.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz