Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební veletrh na zámku v Kravařích

2011-10-31.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební akce/Svatební veletrh na zámku v Kravařích

Inspirace nejen pro Vaši svatbu…

Městský úřad Kravaře, ve spolupráci s Městem Kravaře, oddělením kultury pořádá ve dnech 5. a 6. listopadu od 10:00 do 18:00 hod. na zámku v Kravařích druhý ročník Svatebního veletrhu. Jde o jediný takový veletrh na Opavsku!

Svatební veletrh

Pro návštěvníky bude připravena pestrá nabídka služeb, bez kterých se žádná svatba neobejde. Na akci nebude chybět rozsáhlý výběr svatebních a společenských šatů, šatů pro družičky, spodního prádla, dále pak svatební dorty, cukroví, svatební koláče, svatební oznámení, snubní prsteny, doplňky a dekorace, svatební automobily k pronájmu a mnoho dalších.

Dámy jistě zaujmou originální vazby květin, či prezentace kosmetických a kadeřnických služeb. Připravena bude také prezentace obřadních síní na Hlučínsku, nebude chybět ani nabídka prostor k pronájmu na Vaši svatbu či oslavu jubilea.

Návštěvníci se budou moci nechat inspirovat také na blížící se plesovou sezónu, na 1. svaté přijímaní, oslavy životních jubileí a mnoho dalších příležitostí.

Po oba dva dny bude probíhat bohatý doprovodný program. K vidění budou módní přehlídky svatebních a společenských šatů, spodního prádla, pánské kolekce, dále pak kadeřnické, květinové show a další…

Vstupné na akci je 40,- Kč.

  • Svatební veletrh

    Svatební veletrh

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz