Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební výstava 8.-10.března 2013

2012-12-20.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební akce/Svatební výstava 8.-10.března 2013

Svatební výstava na Černé louce nabídne vše pro uspořádání dokonalé svatby.

Ti, kteří hledají vše pro svoji svatbu nebo se chtějí jen inspirovat, by neměli chybět ve dnech 8. – 10. března 2013 na Výstavišti Černá louka na svatební výstavě SVATBA.

Již popáté se na Černé louce představí odborníci ve svatebním oboru zajišťující všechny služby potřebné k uspořádání svatby podle Vašich představ. Výstavu bude provázet řada atraktivních přehlídek svatební a společenské módy. K vidění budou kolekce snubních prstenů nejrůznějších designů, ukázky vázání svatebních kytic, svatebního líčení a účesů, stylově prostřené tabule se svatebními dorty, koláčky a mnoho dalšího. Na jednom místě tak získáte přehled v aktuálních svatebních trendech. A pozor! Bude se soutěžit o opravdu atraktivní ceny – o svatbu a dovolenou snů a mnoho dalších cen.

Svatební výstava SVATBA

Navíc, na rozdíl od ostatních svatebních výstav a veletrhů na Ostravsku má výstava SVATBA na Výstavišti Černá louka Ostrava jedinečnou výhodu velkého prostoru, nejen pro prezentaci vystavovatelů, ale také pro návštěvníky, kteří mají k dispozici kabinky ke zkoušení modelů svatebních, společenských šatů a svatebních obleků. Ty si zájemci mohou ihned po vyzkoušení zakoupit.

Na výstavě si můžete i příjemně odpočinout a pochutnat na dortech v cukrárně oblíbené značky. Současně s výstavou SVATBA probíhají výstavy cestovního ruchu DOVOLENÁ a REGION, LÁZEŇSTVÍ a letos nově i OSTRASVKÝ KNIŽNÍ VELETRH. Přijďte se podívat a kromě svatby si vybrat třeba svatební cestu nebo knížku. Těšíme se na Vás!

Další informace týkající se výstavy:
Otevírací doba:
8.3. – 9.3.2013 10:00 – 18:00 hodin
10.3.2013 10:00 – 16:00 hodin

Cena vstupného:
Dospělí 70,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP 50,- Kč

Více informací o výstavě SVATBA.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz