Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

8. ročník Svatebního veletrhu 2013 – Ostrava

2013-01-13.Líbí se mi (0).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební akce/8. ročník Svatebního veletrhu 2013 – Ostrava

Načerpejte inspiraci!

Zveme Vás během únorového víkendu 16. – 17. 2. 2013 do kulturního domu K-TRIO v Ostravě Hrabůvce, kde bude probíhat již 8. ročník Svatebního veletrhu 2013 – Ostrava.

Svatební veletrh Ostrava

Chystáte svatbu nebo se jen chcete seznámit s novými trendy v této oblasti? Pak neváhejte a přijďte se podívat na další ročník úspěšného veletrhu.

Představí se Vám široká škála služeb souvisejících s přípravami a pořádáním tak slavného dne jako je svatba, avšak nebudou opomenuti ani ti, kteří v současnosti svatbu nechystají.

Budete se moci seznámit s nejnovějšími módními trendy svatební a společenské módy pro rok 2013 a 2014, nechat se inspirovat výzdobou svatebních tabulí, vazbou svatebních kytic, novou nabídkou šperků. Jednotlivé výrobky či služby můžete dokonce získat za veletržní ceny.

Chvíle strávené v prostorách kulturního domu K-TRIO zajímavý doprovodný program, který byl v předešlých ročnících příjemným zpestřením pro návštěvníky. Nebude chybět losování o zajímavé ceny věnované partnery akce, vystavovateli, popř. dalšími firmami.

Nastávající nevěsty a jejich dámský doprovod se budou moci svěřit do rukou profesionálních vizážistů a nechat si zdokonalit a zvýraznit svou osobu. Nabídka bude určitě široká, proto neváhejte a přijďte se podívat a nabrat inspiraci nejen pro svůj svatební den.

Více informací o svatebním veletrhu – ZDE.

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz