Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatba v ZOO

Svatba v ZOO je ideální pro milovníky zvířat a exotického prostředí. Budete obklopeni zvířaty a krásnou přírodou.

2017-05-20.Líbí se mi (0).Komentářů: 0

Svatba v ZOO je ideální pro milovníky zvířat a exotického prostředí.

Zoologická zahrada je příjemné místo pro romantické procházky ve dvou. Tak proč si zde neudělat i svatbu? Exotické prostředí dodá svatbě originalitu a zvířátka zabaví i ty nejmenší svatebčany. Kdo může říct, že měl na svatbě lva, žirafu či medvěda?

Svatba v Pražské ZOO

První skutečná – nikoli filmová – svatba v historii pražské ZOO se uskutečnila už v roce 2007 na vyhlídce u Afrického domu, kde mohou svatebnímu obřadu tiše přihlížet žirafy. Programem novomanželů i svatebčanů může být návštěva zázemí pavilonu žiraf či krmení části žirafího stáda. Mimořádnost prostředí, podobně jako v ostatních zoologických zahradách, přijde ženicha a nevěstu na zhruba 10 000 korun.

“Svatba s vůní exotiky. ”

Svatba ve Dvoře Králové

Svatbu už zažila i ZOO ve Dvoře Králové, známá především svým safari. Svatební hostinu můžete mít v salonku U Gepardů či v restauraci U Lemura. Organizátoři ze zahrady jsou schopni zajistit různé zážitkové programy. V rámci zábavy na svatbě se můžete podívat do zákulisí pavilonů i do zvířecí kuchyně.

“Svatební fotografie jako z afrického safari!”

Další tipy na svatbu v exotickém prostředí zahrad

Za medvědy a svatbou můžete vyrazit do brněnské ZOO. Jedna z nejzajímavějších zahrad u nás se nachází v Lešné. Areál zahrady je spojen se zámkem, který nese stejné jméno. Letos zde proběhla dokonce výstava svatebních šatů. Svatby probíhají i v ZOO Liberec, která se může pyšnit bílými tygry.

Svatba na statku má také své kouzlo

Romantika starého statku, spousta zvířátek a krásné prostředí. To vše a spoustu dalšího vám nabízí svatba mimo ruch velkoměsta v selské usedlosti……

Celý článek »

Co obnáší svatba v ZOO?

Každé místo má svá úskalí. V ZOO se musí dodržovat přísná pravidla pro obřad i zábavu. Jako první dejte pozor na datum, některé zahrady umožňují pouze všední dny, jiné víkendy. O svatbě a netradičním prostředí informujte svatebčany dopředu, někteří z nich by mohli být na zvířátka alergičtí.

I když se zdá, že svatba v ZOO je komplikovaná, nic vám nevynahradí netradiční atmosféru a bláznivé fotografie se zvířátky. Nechte se inspirovat, určitě to bude stát za to!

Foto: Archiv Svět svateb

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz