Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Půjčovna luxusních aut na svatbu

Na svatbu stylově! Buďte ve svatební koloně naprosto nepřehlédnutelní. A zároveň splňte svému snoubenci další z jeho snů.

2017-08-21.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební doprava/Půjčovna luxusních aut na svatbu

Na svatbu stylově! Buďte ve svatební koloně naprosto nepřehlédnutelní. A zároveň splňte svému snoubenci další z jeho snů /více snů najednou ve vašem slavnostním dni.

Svatební auto

Auto pro nevěstu a ženicha sklízí z celé svatební kolony největší pozornost. Nenechávejte proto výběr svatebního vozu náhodě. Jedinečný svatební automobil si půjčte od rodiny nebo oslovte kamarády a známé. Anebo se poohlédněte po půjčovně aut na svatbu, kde najdete i opravdové skvosty. Nejnovější sportovní vozy i stylové veterány na svatbu.

Skvělý tip na překvapení pro ženicha je jedinečné svatební auto!

Vypůjčte ženichovi auto jeho snů. Bude natolik zářit, že on sám bude ozdobou auta a nikoli opačně.

Svatební kolona – Kdo? Kde? A v čem jede?

Ženich jede podle zvyku se svědkem ve svatební koloně jako první. A proto jeho svatební auto musí být zcela výjimečné a to nejen výzdobou. Ideální barvou svatebního auta je černá, bílá či stříbrná.

Nevěsta jede dle tradice se svým otcem a svědkem v koloně jako poslední. Můžete mít limuzínu nebo dokonce kočár tažený koňským spřežením. Výběr svatebního vozu záleží zcela na vašem uvážení.

Svatební auto

Foto: Archiv Svět svateb

Pár rad pro výběr svatebního auta

Svatební auto by mělo být dostatečně prostorné a pohodlné, aby se nevěstě nezmačkaly šaty. Klimatizace je naprostou nezbytností v letních měsících. Pokud si můžete vybrat barvu vozu, tak pro nevěstu se nejvíce hodí čistě bílá.

Výzdoba svatebního vozu

Svatební auta nevěsty a ženicha by měla ve svatební koloně vynikat. Odlište je výzdobou. Ta by měla ladit se svatební kyticí i s celkovou barvou svatby. Jako novomanželé odjíždíte z obřadu svatebním vozem nevěsty, volte proto univerzální výzdobu. Živé květiny vypadají krásně, avšak jenom na chvíli, protože na horké kapotě auta rychle uvadají.

>>>Trvanlivější výzdobu svatebního vozu naleznete zde: Svatební dekorace na auto.

Svatební plechovky za auto

Foto: svatebnidekorace.cz

Zajistěte si řidiče svatebního vozu předem

Zajištění dopravy na svatbu je jednou z velmi důležitých věcí. Je potřeba, abyste dopředu naplánovali to, kdo se ujme role řidiče, kdo s kým pojede apod. Řidič nevěsty, ať kamarád či profesionál, má vůz na starosti celý svatební den, a musí nevěstě pomáhat s nastupováním a vystupováním. (Nevěsta by měla čekat, až bude „obsloužena“.) Vybírejte proto pro roli řidiče někoho zodpovědného.

“Dopřejte si výjimečné auto pro váš výjimečný den.”

Na svatbu luxusní limuzínou

Pokud hledáte pohodlný a netradiční způsob dopravy v den vaší svatby, využijte pro tento slavnostní okamžik, pronájem luxusních limuzín. Vybrat si můžete z prodloužených i klasických modelů limuzín na svatbu.

Svatební limuzína

Po celou dobu pronájmu limuzíny od Limuzin servis se o vás bude starat profesionální řidič s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Ať si vyberete prodlouženou limuzínu Lincoln Town Car nebo jinou luxusní limuzínu, vždy vám bude v den svatebního obřadu přistaveno čisté auto se svatební výzdobou ve velkém stylu.

Foto: Limuzin servis – LimuzinyOstrava.cz

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.