Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Půjčovna luxusních aut na svatbu

Na svatbu stylově! Buďte ve svatební koloně naprosto nepřehlédnutelní. A zároveň splňte svému snoubenci další z jeho snů.

2023-08-24.Líbí se mi (7).Komentářů: 0

Na svatbu stylově! Buďte ve svatební koloně naprosto nepřehlédnutelní. A zároveň splňte svému snoubenci další z jeho snů, resp. více snů najednou ve vašem slavnostním dni: Vzít si ženu svých snů za manželku, která přijede na svatební obřad v nádherném automobilu.

Vaše svatební auto by mělo být nepřehlédnutelné

Auto pro nevěstu a ženicha sklízí z celé svatební kolony největší pozornost. Nenechávejte proto výběr svatebního vozu náhodě. Nemáte-li ve své garáži ještě své auto snů, půjčte si svatební automobil od rodiny nebo oslovte kamarády a známé. Anebo se poohlédněte po půjčovně aut na svatbu, kde najdete i opravdové skvosty. Nejnovější sportovní vozy i stylové veterány na svatbu.

Doporučujeme

Tip na překvapení pro ženicha: jedinečné svatební auto

Vypůjčte ženichovi auto jeho snů. Bude natolik zářit, že on sám bude ozdobou auta a nikoli opačně.

Svatební kolona – Kdo? Kde? A v čem jede?

Ženich jede podle zvyku se svědkem ve svatební koloně jako první. A proto jeho svatební auto musí být zcela výjimečné a to nejen výzdobou. Ideální barvou svatebního auta je černá, bílá či stříbrná.

Nevěsta jede dle tradice se svým otcem a svědkem v koloně jako poslední. Můžete mít limuzínu nebo dokonce kočár tažený koňským spřežením. Výběr svatebního vozu záleží zcela na vašem uvážení.

Roztomilá nevěsta s kyticí ve svatebním autě

Foto: Archiv Svět svateb

Pár rad pro výběr svatebního auta

Svatební auto by mělo být dostatečně prostorné a pohodlné, aby se nevěstě nezmačkaly šaty. Klimatizace je naprostou nezbytností v letních měsících. Pokud si můžete vybrat barvu vozu, tak pro nevěstu se nejvíce hodí čistě bílá.

Výzdoba svatebního vozu

Svatební auta nevěsty a ženicha by měla ve svatební koloně vynikat. Odlište je výzdobou. Ta by měla ladit se svatební kyticí i s celkovou barvou svatby. Jako novomanželé odjíždíte z obřadu svatebním vozem nevěsty, volte proto univerzální výzdobu. Živé květiny vypadají krásně, avšak jenom na chvíli, protože na horké kapotě auta rychle uvadají.

>>>Trvanlivější výzdobu svatebního vozu naleznete zde: Svatební dekorace na auto.

Foto: svatebnidekorace.cz

Zajistěte si řidiče svatebního vozu předem

Zajištění dopravy na svatbu je jednou z velmi důležitých věcí. Je potřeba, abyste dopředu naplánovali to, kdo se ujme role řidiče, kdo s kým pojede, apod. Řidič nevěsty, ať kamarád či profesionál, má vůz na starosti po celý svatební den a musí nevěstě pomáhat s nastupováním a vystupováním. Nevěsta by rozhodně měla počkat, až bude „obsloužena“. Vybírejte proto pro roli řidiče někoho zodpovědného, na koho se můžete 100% spolehnout. Pamatujte na to, že ve shonu svatebního dne nebudete mít čas vše detailně ohlídat, pokud ovšem nebudete mít k dispozici svatebního koordinátora nebo koordinátorku. Pak máte o takovéto relativní drobnosti postaráno.

“Dopřejte si výjimečné auto pro váš výjimečný den.”

Pojedete na svatbu v Maserati, Ferrari nebo Bentley?

Kdy jindy si dopřát vyjímečné luxusní svezení než na svůj vlastní svatební obřad? Půjčte si automobil již den před svatbou a pořádně si jej užijte! Z jakých vozů můžete vybírat?

Přejdi na zobrazení všech luxusních vozů
Autopůjčovna OneTwoGo - Ferrari California F1 4.3 V8 se staženou střechou
Autopůjčovna OneTwoGo - Ferrari California F1 4.3 V8, maska
Autopůjčovna OneTwoGo - Ferrari California F1 4.3 V8

Autopůjčovna OneTwoGo vám nabízí svatební luxusní vozy Ferrari, Bentley, Audi, Mercedes, Infinity, Hummer a další, ve kterých si svatební jízdu geniálně užijete. Chcete si vychutnat pohledy svých závistivých příbuzných? Nemusíte kvůli svatbě kupovat nové luxusní auto, pronajměte si jej.

Fotografie a videa: Autopůjčovna OneTwoGo

© Copyright 2008 - 2024 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz