Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební fotokniha, za kterou se nemusíte stydět

Se svatební fotoknihou můžete prožít váš nejkrásnější den znovu a znovu. Objednejte si ji ještě dnes.

2018-03-17.Líbí se mi (1).Komentářů: 0
Úvod/Články/Svatební foto a video/Svatební fotokniha, za kterou se nemusíte stydět

Se svatební fotoknihou můžete prožít váš nejkrásnější den znovu a znovu.

Už několik let je „in“ vytvářet vlastní fotoknihy. A kdo fotoknihu ještě nemá, dříve nebo později jejich kouzlu také propadne!

Asi před pěti lety jsme objevili, jak si jednoduše můžeme vytvořit vlastní vzpomínku na krásné chvíle pomocí fotoknih. Od základních funkcí jsme přešli až do fáze, kdy každá knížka s fotkami je originální – dokonalé pozadí, vtipné popisky a báječné fotografie. Fotokniha je běžnou součástí rodinných vzpomínek, tak proč si nevytvořit vlastní svatební fotoknihu?

Pro svatební fotografie a fotoknihu doporučujeme:

  • Kompletní fotoslužby s expresním vyhotovením – FOTO Rada

Svatební fotokniha není jen obyčejné fotoalbum

Pravdou je, že toto album by mělo být speciální – vždyť je to památka na jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě. Fotokniha by se měla od ostatních lišit nejen designem, ale hlavně přístupem k ní.

Přemýšlejte o ní, vtiskněte do jejích stránek váš příběh, který chcete sdělit světu. Výhodou je, že fotoknihu můžete ladit podle svých představ a vytvořit tak jedinečnou vzpomínku na svatební den.

Chci svou svatební fotoknihu

Zdroj fotografií: FOKAPO

Darujte svatební fotoknihu svědkům a rodičům

Přemýšlíte, jak potěšit a poděkovat babičkám, maminkám a příbuzným? Svatební fotokniha je ideálním dárkem. Pokud budete tvořit jednu knihu pro sebe, není nic jednoduššího, než nechat vytisknout více kusů. Rodinu potěší pohled na vaše rozzářené tváře a zamilované pohledy. Navíc každá kniha může být originální, podle vašeho vkusu i vkusu obdarovaného.

Svatební fotoknihou jsou obdarovávány rodiče nevěsty a ženicha, ale také oba svědkové.  Jedná se o krásné poděkování a také vzpomínku. Pokud tedy budete svatební fotoknihu vytvářet, objednejte rovnou 5 kousků! Jeden pro sebe, 2 pro svědky a po jednom pro rodiče.

“Svatební fotoknihu si jednou budou prohlížet vaše děti a vnoučata.”

Foto služby od profesionálů to je FOTO Rada

Firma FOTO Rada se již dlouhá léta zabývá výrobou různých foto dárků z vašich fotografií. Vybrat si můžete z dárků textilních, jako jsou romantické polštářky, plyšáci a trička, hrníčky, fotokalendáře, kryty na mobil a sestavení svatební fotoknihy ze svatby nebo svatební cesty.

Foto Rada voucher

Abyste si mohli svatební fotoknihu sestavit, budete potřebovat své fotografie ze svatby i svatební cesty nechat vyvolat. FOTO Rada pro vás připravilo akci na vyvolání vašich nádherných vzpomínek v podobě voucheru, voucher můžete také darovat svým blízkým. Využijte této nabídky a potěšte své blízké krásným dárkem v podobě zvěčnění jejich vzpomínek.

Foto: FOTO Rada

Co by měla obsahovat svatební fotokniha?

Určitě by měla být jiná, než ty, které jste tvořili doposud. Vkládejte raději méně fotek na jednu stránku, vyniknou tak detaily, které byste v chumlu fotek přehlédly.

Místo běžných popisků u fotek, vkládejte citáty přátel. Budete mít pocit, jako byste zažili okamžik znovu. Do alba si můžete zpětně dolepit svatební oznámení či plátek růže ze svatební kytice.

Jedná se nejen o design, ale i kvalitu zpracování. Určitě investujte do pevné vazby a fotopapíru. Dodáte tím fotoknize nádech luxusu a tak trochu i starých časů. Odlišit se můžete i formátem a zdobením desek, k dostání jsou plátěné či fotoknihy v kůži.

>> Máme pro vás tip

Pokud se celý váš příběh nevejde do jedné knížky, vytvořte si více dílů: zásnuby a rozlučka se svobodou, svatba, svatební párty, svatební cesta, atd. V knihovně tak budete mít ten nekrásnější příběh lásky, kterému se nevyrovná ani Romeo s Julií.

Chci svou svatební fotoknihu
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.