Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební oznámení pro rodiny s dětmi, aneb jsme 3 nebo 4

2018-06-05.Líbí se mi (3).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Svatební oznámení/Svatební oznámení pro rodiny s dětmi, aneb jsme 3 nebo 4

Možná se vám stalo, že po dlouholetém společném životě „na psí knížku“ přišel ten pravý čas vstoupit do manželství. Což si takhle nechat vyrobit originální svatební oznámení pro 3 nebo 4?

Je oddací list zbytečný papír? Názory se liší…

V dnešní době se stále více mladých párů rozhoduje mezi uzavřením manželství a životem „na hromádce“. Někdo považuje svatbu za zbytečnost a samotný „kus papíru“ k životu se svým partnerem nepotřebuje, pro jiného je svatba priorita. Zkrátka – na založení rodiny svatba není potřeba. To je jasná věc. Ale co když se váš názor po čase změní a budete chtít vaši lásku zpečetit manželským slibem?

Svatební oznámení pro 3 nebo 4

Možná právě teď po dlouholetém společném životě „na hromádce“ přišel ten pravý čas vstoupit do manželství a uspořádat si konečně svatbu. Začali jste se svatebním plánováním, ale stále nemáte vyřešené originální svatební oznámení? Mrkněte na iOznámení.cz, kde najdete pěkný výběr svatebních oznámení pro snoubence s jedním či více dětmi.

Svatební oznámení s dítětem či s dětmi

Ať už máte 1, 2, 3 či více dětí, na svatebním oznámení je můžete mít všechny. Na svatebním oznámení mohou být jména vašich dětí, fotografie nebo třeba malé botičky se jménem. Můžete si vybrat z již připravených svatebních oznámení, nebo si svatební oznámení můžete sami navrhnout. Pokud máte svojí představu a nevíte jak ji zformulovat, obraťte se na iOznameni.cz, rádi vám pomohou.

Jsme 3 nebo 4, máme nápad a chceme poradit

Svatební oznámení rodina

Svatební oznámení můžete mít beze jmen vašich dětí nebo se jmény. Mezi originální svatební oznámení pro rodinu, která už má např. 1 potomka, patří troje nohy pod peřinou s oznámením data a místa svatby a oznámením stejného příjmení. Pokud se Vám líbí oznámení, které je například pro rodinu s jedním dítětem a vy máte více dětí, tak stačí napsat požadavek a grafici oznámení upraví pro více dětí. Kontaktovat můžete přímo klientský servis iOznameni.cz.

Foto: iOznameni.cz

Nechte si zaslat vzorky svatebních oznámení zdarma

Chci zaslat vzorky zdarma
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz