Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Pánská rozlučka se svobodou

Řešíte rozlučku se svobodou pro svého kamaráda, ale stále nevíte, v jakém stylu jí udělat? Inspirujte se naším článkem.

2018-07-05.Líbí se mi (3).Komentářů: 0
Úvod/Články/Předsvatební party/Pánská rozlučka se svobodou

Řešíte rozlučku se svobodou pro svého kamaráda, ale stále nevíte, v jakém stylu jí udělat? Inspirujte se naším článkem.

Pánská rozlučka se svobodou je celosvětově známou předsvatební tradicí, která je takzvanou poslední nocí, kdy si budoucí manželé mohou užít života za svobodna a připravit se na společný život.

Tradičně se rozlučka se svobodou vždy pořádala poslední den před svatbou, ale stále častěji se od tohoto požadavku ze zřejmých důvodů ustupuje. Nikdo přeci nechce prožít svatební den s kocovinou.

Rozlučka se svobodou pro muže je samozřejmě zcela jiná, než dámská rozlučka, ovšem obě mají něco společného – a to, že by si ji měl „oslavenec“ užít! Cílem je parádně se pobavit a zažit noc, na kterou nikdy nezapomenete. Jak to uděláte, záleží jen na vás. Níže naleznete pár doporučených tipů.

Pánská rozlučka, kterou si pamatovat nebudete

Pokud patříte k těm, kteří se hodlají na pánské rozlučce odvázat, je pro vás tato varianta ideální. Když se řekne spojení „pánská jízda“ všichni si představíme divokou noc, kde alkohol teče proudem a kde rozhodně není nuda. Ženicha na tuto událost můžete unést a vysadit ho v hlučném klubu, oblíbené hospodě nebo třeba rovnou ve strip baru. Neškodí ani připravit pár veselých alkoholových her, jako třeba novomanželský kvíz, a za každou špatnou odpověď ho donutit vypít panáka.

Rozlučka se svobodou

Foto: Archiv Svět svateb

Pánský rozlučkový víkend s partou

Pokud chcete rozlučku se svobodou pro ženicha připravit netradičně, zvažte rovnou celý rozlučkový víkend. Při takovém víkendu jde především o to, užít si své svobody zejména ve smyslu dobrodružství. Můžete vyrazit na rafty, do adrenalinového střediska, kempovat do hor, nebo společně s partou odjet na pokerový víkend na chatě. Výhodou takových víkendů je především to, že každé ráno začínáte s čistým štítem a sportovní aktivity můžete večer zkombinovat s těmi „picími“.

Rozlučka se svobodou

Buďte originální a naplánujte snoubencům nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. V dnešní době je spousta možností.

Přejít na článek>>

Rozlučka se svobodou pro Muže s velkým M

Elegantní pojetí rozlučky se svobodou pro gentlemany, kteří nestojí o řev nočních kabaretů a trapné alkoholové momenty. Uspořádejte ženichovi rozlučku v pánském salonku s ochutnávkou whiskey a doutníků. Ochutnávky jsou perfektní jako hlavní bod večera, i jako startovní čára.

Stylová pánská rozlučka s NAROZLUCKU.cz

Internetový portál Na Rozlučku vám přináší inspiraci pro uspořádání originální pánské rozlučky se svobodou. Stále pro vás aktualizují tipy na rozlučku se svobodu, na její program i místo kde by se mohla konat, a také na stylovou dopravu.

Inspirujte se na pánskou rozlučku se svobodou

Dále na jejich stránkách naleznete velmi oblíbené a originální doplňky na rozlučku se svobodou. V jejich nabídce jsou vtipná trička pro budoucího ženicha i se stylovými potisky pro ostatní pány, objednat si také můžete originální placky pro všechny účastníky rozlučky se svobodou. Na výběr budete mít z mnoha zábavných návrhů a barev.

Foto: Narozlucku.cz

Střelnice a striptýz? Rozloučení se svobodou.cz

Pánská rozlučka se svobodou kdekoliv si budete přát

Rozlučka se svobodou musí být nezapomenutelná! O to se postará zkušený tým Rozloučení se svobodou.cz. S pořádáním předsvatebních párty, oslav, večírků a teambuildingových akcí mají bohaté zkušenosti. Pro pánskou rozlučku se svobodu mají mnoho možností.

V jejich nabídce najdete dámský striptýz, pivní lázně, flayboarding, můžete se stát hasičem i si zastřílet na střelnici. Své zážitky můžete zachytit na GoPro kameře, kterou vám rádi zapůjčí. Vaše zážitky si natočíte a pak se na ně můžete znovu a znovu dívat z pohodlí vašeho domova.

Foto: Rozloučení se svobodou.cz

STEAK & STRIP – Rozlučky.com

Dopřejte si tu nejlepší klasickou pánskou jízdu se steak and strip balíkem od Rozlucky.com. Šťavnatý uruguayský 300g hovězí RIB EYE steak s přílohou, k tomu 2x velké pivo nebo víno, přátelé a profesionální striptérka, která se postará o skutečnou rozlučkovou atmosféru.

rozlucky.com pro pány

To vše v centru Prahy bez zbytečného cestování. Kdo není fanouškem hovězího masa, může si steak zaměnit za pořádný flák grilované krkovice s přílohou nebo grilovaný kuřecí steak s omáčkou podle vlastního výběru.

Večerní rozlučka vyladěná jen pro pány - více jak 20 variant

Balíček zahrnuje také přítomnost příjemné hostesky, která vás bude celou dobu doprovázet a starat se o to, aby byly poskytované služby v tom nejvyšším standardu. Rozlucky.com zkombinují rozlučkový večer s dalšími aktivitami tak, aby byl celý program zorganizovaný přesně na míru a vaše rozlučka byla nezapomenutelná. Jejich tým zorganizuje vše za vás a vy se jen bezstarostně bavte se svými přáteli na své nejlepší rozlučkové jízdě. Přesvědčte se sami!

Foto: Rozlucky.com

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2018 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
AKCE 2018

Doporučujeme: 

Milý dárek pro Vaše hosty

Akce na svatební sezónu 2018 (sleva 10%)

– upomínka a poděkování pro svatebčany
– výběr z 10 typů písem
– možnost vložení různých motivů
– umístění textu na střed nebo na konec
– krásně čitelné v barvě přírodního dřeva
Gravírované svatební tužky