Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Podzimní svatba má svá zaručená kouzla! Romantické duše, zadejte se...

Hledáte inspiraci na podzimní svatbu? Pokud ano, podívejte se na pár tipů.

2018-09-12.Líbí se mi (5).Komentářů: 0
Úvod/Svatební blog, aneb články ze světa svateb/Zajímavosti o svatbě/Podzimní svatba má svá zaručená kouzla! Romantické duše, zadejte se…

Na podzim bude apetit hostů větší než v létě – myslete na to při objednávání občerstvení. Notorické teplomilce můžete zahřát zeleninovými polévkami, svařákem i grogem. Stoly nadekorujte kaštany a žaludy, barevnými listy, mísami s ořechy, jablky se skořicí a svíčkami.

Svatba na podzim = elegance a romantika zaručena

Podzim je úchvatný, protože hraje tolika barvami jako jaro, avšak je elegantnější a romantičtější. Stejně jako na jaře i na podzim můžete využít originalitu holínek a deštníků. Pokud je chladné počasí pro vás strašákem a už v duchu zoufáte, jak dopadne focení, nebojte. Ateliér vše zachrání.

Pro podzimní svatbu doporučujeme:

Svatební barvy podzimu – hnědá, zlatá, oranžová

Barvy podzimu jsou tak elegantně krásné a tajemné. I přes chladné počasí vám dají pravý hřejivý pocit.

Vybírejte svatební dekorace a doplňky v barvách podzimu

Svatba na podzim

Podzimní svatební tabule

Na podzim bude apetit hostů jistě větší než v horkém létě. Zahřát je můžete výbornými zeleninovými polévkami, svařákem i grogem. Stoly nadekorujte poházenými kaštany a mísami s ořechy, jablíčkem se skořicí, či karamelkami. Prostředí můžete vyzdobit i romantickými svíčkami, bude to nádhera.

Podzimní svatba v Restauraci a penzionu v Holi

Pro uspořádání podzimní svatby pod širým nebem nebo v teple krbu a podzimně vyzdobeném interiéru doporučujeme Restauraci v Holi. Za teplého podzimu nebude nic krásnějšího než svatba na zahradě s romanticky zbarvenými listy a perfektně doladěnou výzdobou.

Zjistit volné termíny v Restauraci v Holi

Stejně tak bude vyladěná vaše svatební tabule a svatební menu. Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, rádi vám pomohou s výběrem svatební výzdoby, sestavením menu, květinovou výzdobou a ubytováním svatebních hostů. Pro novomanžele bude připraveno svatební apartmá s velkou postelí a snídaní na pokoj.

Foto: Restaurace v Holi

Jaké zvolit doplňky na podzimní svatbu?

Šaty můžete doplnit šálou či šátkem, které poslouží jako hřejivý společník i nápaditý doplněk. Ženich si může zvolit kravatu v barvách svatby.

Svatební oznámení a jmenovky

Podzim můžete dát i do všech detailů. Dřevěné jmenovky s prvky listí a větviček zaujmou každého hosta. I se svatebním oznámením si můžete vyhrát. Zvolte barvy svatby a klidně přidejte typický podzimní prvek (list, žalud).

Svatba na podzim

Svatební kytice a květinová výzdoba

Do čeho umístit květiny? Co takhle vázičky dát do obalů z kůry? Sezónní květiny jsou chryzantéma, gerbera, lilie, gladiola, slunečnice, hortenzie, jiřina, mečík, astra, růže a cínie.

Podzim vypadá na svatebních fotkách krásně

Jako házíme na jaře kvítky, vyhoďte do vzduchu listy! Vzniknou úžasné fotky. Podzimní park, ve kterém barvy jen hrají, je také ideální místo na focení.

Foto: Archiv Svět svateb

Svatební pár podzimní svatba, příroda, stromy, barvy
Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2019 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz