Svatba je radost aneb plánování svatby pro začátečníky i pokročilé

Svatební slavobrána, altán či oblouk

Zvolíte altán, slavobránu nebo svatební oblouk?

2018-10-15.Líbí se mi (2).Komentářů: 0

Žádný svatební obřad se neobejde bez nádherného obřadního místa. Je jen na vás, jestli si pro tento den zvolíte altán, slavobránu nebo svatební oblouk.

Pro krásnou svatbu s perfektní dekorací doporučujeme

Svatební slavobrána

Slavobrána dodá vašemu svatebnímu obřadu nádech luxusu a romantiky. Slavobránu vám rádi zapůjčí a svatebně ozdobí dle vašeho přání např. v květinářství La Florista.

Slavobrána

Foto: La Florista

Svatební altán

Svatební altán si můžete půjčit a instalovat ho třeba na vaší zahradě. Svatební altán má několik barevnaých variant a můžete k němu mít i ostatní vybavení jako jsou židle, dekorace apod.

Foto: Svatební zboží.cz

Svatební oblouk

Svatební oblouk můžete nechat potáhnout látkou a ozdobit ho stejnými květinami jako má nevěsta ve svatební kytici. Bude tak krásně dokreslovat romantickou svatební atmosféru.

Květinový oblouk

Foto: Svatebnikytice.cz

Venkovní svatba v místě, které si vyberete

Můžete mít venkovní obřad všude tam, kde chcete vy. Podívejte se na web www.svatbapodsirakem.cz. Vyberte si balíček veškerého vybavení a svatebního nábytku pro venkovní svatbu. Vše vám rádi přivezou a připraví přesně na místě, které vám vyhovuje.

Zjistěte si více o svatbě pod širákem

Chcete svatbu v lese, v parku, na louce nebo na horách? Chcete obřad na místě, kde jste se poprvé potkali? Tak fajn, zařídit lze téměř cokoli. Dovezou vám bílou dřevěnou slavobránu, stolek na podpisy a 32 židliček. K tomu navíc nápoje, ručníky a když bude pršet, dostanete deštníky a slavobránu ozdobí elegantní stříškou.

Foto: Svatba pod širákem s.r.o.

Přidat komentář
© Copyright 2008 - 2020 svetsvateb.cz a dodavatelé obsahu . Všechna práva vyhrazena . Provozovatelem svetsvateb.cz je spol. Amoroso s.r.o.
Jakékoli šíření obsahu portálu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Facebook Svět svateb.cz